metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotr Piotrranga05.12.2017 13:12

Czyli żegnaj S12.

136


Adamko ~Adamko (Gość)05.12.2017 15:07

Pod rządami PIS to już kaski z Unii na S12 raczej nie zobaczymy. Jesteśmy pokłóceni z prawie całą Unią. Ale ważne że wstaliśmy z kolan i niektórzy dostawi 500 +. Reszta się nie liczy co nie?

1918


adagor ~adagor (Gość)05.12.2017 18:04

Za pislamu nie będzie żadnej S-12!!! ŻADNEJ!!!!Zapomnijcie o tym!

155


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)05.12.2017 18:17

Kiedy powstanie? Wiadomo, wiadomo, jak tylko prezydentem miasta zostanie Antoni Macierewicz, nasz nie przymierzając poseł, sprawa ruszy galopem, ba cwałem nawet. Tak jak helikoptery dla armii, pstryk i już są.

177


za obwodnicą ~za obwodnicą (Gość)06.12.2017 13:08

widzę że posty kolegi dość zostały usunięte dotyczące rady i przewodniczącego pana Adama zostały usunięte czyżby komuś się nie spodobały posty dotyczące ich pracy niestety taka jest prawda potrafią tylko ładnie mówić i pchać się do wyborców (po co im dieta skoro chcieli pracować dla dobra) a załatwić coś dla gminy już nie potrafią gdzie są jak tu chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców - SKANDAL !!!

810


taxidriver ~taxidriver (Gość)05.12.2017 22:56

Wielokrotnie powtarzałem i powtórzę raz jeszcze: dopóki ludzie nie wezmą się w końcu w garść, nie zjednoczą, nie wyjdą na ulice, nie zablokują drogi, nie nagłośnią problemu, dopóty będą na tej drodze ginąć ludzie i będziemy mieli nieustający paraliż komunikacyjny!!! Odwlekanie obwodnicy Sulejowa i odciążenie drogi między Piotrkowem a Sulejowem to powinien być priorytet co najmniej w skali województwa. Podróżowanie tą drogą i jej stan bezpieczeństwa to jakieś nieporozumienie. Swoją drogą to gdzie są wielcy Włodarze samorządowi, Posłowie etc.? Czyżbyście o nas zapomnieli??? Wybory już niedługo...

1610


gość ~gość (Gość)06.12.2017 15:31

Nowy Rok rozpoczniemy z blokadami drogi w Sulejowie, to już mogę podać jako oficjalne info.

107


sulejowiak ~sulejowiak (Gość)06.12.2017 11:56

Sulejów to jedna wielka klika ,jak człowiek ukarany i zawieszony w prawach bycia sędzią piłki nożnej przez ozpn Piotrków za picie alkoholu przed meczem lks Mierzyn -Lks Czarnocin z dnia 21.10.2017 może pełnić funkcje w gminie ,może burmistrz nic o tym nie wie ,albo niech burmistrz odpowie na to pytanie bo dla mnie mieszkańca Sulejowa to skandal na tym stanowisu

914


filozof ~filozof (Gość)05.12.2017 12:54

To temat na opracowanie akademickie "Wpływ budowy ścieżki rowerowej na usprawnienie tranzytowego ruchu samochodowego na drodze nadmiernie obciążonej, (dwie drogi krajowe przechodzą w jedną)" Nagroda Nobla już czeka na takie arcydzieło.

421


sulejowiak ~sulejowiak (Gość)07.12.2017 12:51

ja tylko zadałem pytanie do burmistrza czy to w porządku że zatrudnia tą osobę na tym stanowisku ,a tu od razu że jednego uciszyli ,ja czytam regulamin portalu i nic złego nie robię zadając pytanie ,z tego co wiem wydział dyscypliny ozpn Piotrków podjął taką decyzje o zawieszeniu sędziego , bez powodu tego nie zrobili ,jeszcze jedno napiszcie kogo uciszyli bo jestem ciekaw

615


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat