metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiktor21d ~wiktor21d (Gość)17.05.2017 08:16

Samochodów jest coraz więcej, a parkingi wyrastają powoli, nie ma tyle miejsc żeby zapewnić parkingi dla wszystkich samochodów. A ponieważ samochód TRZEBA GDZIEŚ postawić, bo do kieszeni się nie zmieści, to kierowcy kombinują.
I tyczy się to nie tylko Piotrkowa.
Moim zdaniem przyszłością są parkingi podziemne i naziemne (chociażby Kaufland). Chyba, że wysyłać je w internetową "chmurkę";p

60


erwinek ~erwinek (Gość)17.05.2017 07:42

Ja bym parkował a ewentualny mandat wysłał do Pana Bąkowicza niech zapłaci skoro twierdzi że wolno parkować.

80


@ndzi ~@ndzi (Gość)17.05.2017 09:17

czy kierownicy biura prasowego urzędu miasta są zatrudniani po ukończeniu gimnazjum bez doświadczenia zawodowego - znak niech stoi może sie kiedyś przydać opcja polityczna się zmieni a znak zostanie

70


piotrkowski kierowca ~piotrkowski kierowca (Gość)17.05.2017 09:01

Pan Jarosław Bąkowicz chyba ma prawo jazdy (przynajmniej ekwiwalent na paliwo pobiera) a wygaduje takie głupoty. Mam nadzieję, że Pani Sidorko z piotrkowskiej policji przeczytała wypociny tego biednego niedorzecznka i podjemie odpowiednie kroki w celu wysłania go ponownie na egzamin na prawo jazdy. O tym czy można tam parkować, czy nie można, decydują przepisy (czyt. znaki):
Art. 49.
1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
w odległości mniejszej niż 15 m od słupka lub tablicy oznaczającej przystanek, a na przystanku z zatoką – na całej jej długości;

140


? ~? (Gość)17.05.2017 07:25

A na przystanku obok Focusa parkują samochody, policja przejeżdża i nawet nie myśli, aby wlepić mandat.

40


po cichu ~po cichu (Gość)17.05.2017 10:04

Podjechać w nocy i wykopać ten znak.

23


haha ~haha (Gość)17.05.2017 10:43

Nawet nie wiedziałam, że ten przystanek jest nieczynny.. Zastanawiałam się czemu tam auta stoją..eh xD

21


rodzic ~rodzic (Gość)17.05.2017 10:46

Tam jest szkoła. Wiadomo, że nasi kierowcy w okolicy szkół nie zwracają uwagi na bezpieczeństwo i parkują, wjeżdżają wszędzie. Ot takie małe nierozgarnięte rozumki rodziców. Czekam, aż któryś wjedzie do środka szkoły.

60


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)17.05.2017 10:42

Na działającym przystanku przy III LO i na Kostromskiej na wysokości Auchan samochody parkują, że nieraz emzetka nie może stanąć na przystanku i mandatów nie ma, na Wysokiej przystanek nie działa a mandaty są. I kto mi powie, że SM jest po to, aby dbać o bezpieczeństwo :)

50


kazik626 ~kazik626 (Gość)17.05.2017 17:37

niech zabiorą się lepiej za calutką ulice lub zrobią jedno kierunkową bo przejechać się nie da bo ludzie auta parkują na ulicy i dla niektórych szoferów jest za wąsko lub jadą jak święte krowy

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat