metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zdj.no 6 ~zdj.no 6 (Gość)08.07.2017 15:32

Fajniutka

60


Witek ~Witek (Gość)08.07.2017 20:22

Te konie to po co by turystów odstraszać chyba i wymuszać mandaty bo o to chodzi a nie o bezpieczeństwo nad wodą od tego jest wodne pogotowie. Parkingów nad wadą jak nie było tak nie ma po co ta wizyta włodarzy Wolborza Sulejowa i z Piotrkowa w Skandynawii ponoć mieli się uczyć jak ten problem u nas rozwiązać. Może redakcja zajmie sie tym tematem i zapyta kogo trzeba bo to wy pisaliście o tym wyjeździe wiec kolejny raz pytam. Znajac życie zrobili sobie wycieczkę na koszt podatnika jak zwykle a efektów wyjazdu brak nadal

12


man ~man (Gość)08.07.2017 22:04

Komentatorzy etatowi , straszna nuda , szkoda wchodzić na ten nudny portalik .

40


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)08.07.2017 17:59

Daj babie konia, to mu warkoczyków narobi. Jaki teraz jest koń, to każdy widzi (zdj. 11-13).
;)

20


wlodziooo ~wlodziooo (Gość)09.07.2017 08:20

ten łysy to naprawdę ma kondycje pewnie biega niesamowicie i pływa jak delfin

21


gość ~gość (Gość)09.07.2017 09:49

super działania i fajnie pomyślane i zaplanowane - zresztą Policję z Piotrkowa bardzo często widuję nad zalewem sulejowskim oraz na plaży w Piotrkowie - to dobrze bo jest spokojnie i bezpiecznie

11


gość wypoczywający ~gość wypoczywający (Gość)09.07.2017 09:53

byłem wczoraj nad Zalewem Sulejowskim z rodziną - fajna atmosfera i można wypocząć - a działania waszej Policji rewelacyjne !!!!!!! wielki szacun dla piotrkowskiej Policji za takie akcje - nigdzie nad innymi zbiornikami nie widziałem takich działań dotyczących bezpieczeństwa.

12


do łodzianina ~do łodzianina (Gość)09.07.2017 11:28

Śmieci pewnie w lesie zostawiłeś?

31


łodzianin Piotrek ~łodzianin Piotrek (Gość)09.07.2017 10:32

przyjechałem wczoraj do Bronisławowa z Łodzi - fajna zabawa. widać waszą Policję i są łodzie patrolowe jest bezpiecznie i można odpocząć - trochę szkoda że się zepsuła pogoda i wcześniej wracaliśmy. ale wrócę bo bezpiecznie i blisko do złapania oddechu przed kolejnym tygodniem tyrania w pracy.

20


Wodnik szuwarek ~Wodnik szuwarek (Gość)10.07.2017 07:42

Nie wiem jak wam, ale mnie ten łysy policjant na 1 zdj przypomina Mietka Nocula z "ojca Mateusza ". A po 2 to podczas tej akcji spodobało mi się to że ci policjanci (właśnie Mietek) przed burzą ostrzegali wszystkich na wodzie o możliwym mocnym wietrze. Dla mnie żeglarza super. Pozdrawiam f- szt wodniaków.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat