metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
epiotrkow.pl ~epiotrkow.pl (Gość)11.12.2017 11:20

Drodzy użytkownicy portalu, przypominamy, że komentarze zawierające wulgaryzmy nie są publikowane.

109


okok ~okok (Gość)11.12.2017 20:58

Nikt nic nie wie, ktoś chciał ale nie zrobił, szukamy żeby go uratować? ale kogo?
Czy ten ktoś istnieje ?

81


gość ~gość (Gość)11.12.2017 20:14

Totalna opozycja nie ma nic ciekawego do zaoferowania wiec robi propagande jak ich boli ta porazka po wyborach

149


gość ~gość (Gość)11.12.2017 19:21

Na pewno były Ubek!!

206


gość ~gość (Gość)11.12.2017 17:39

Mozgi to wam platfusy i te rude lisy z nowoczesnej wypraly jak gosciowi

1911


adamo ~adamo (Gość)11.12.2017 09:58

Niech żyje pissbolszewia.

1550


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)11.12.2017 23:26

On powiedział, że się podpali, a oni się tym podjarali. Sensacja z byle czego.
Wolność polega między innymi na tym, że każdy może ze swoim ciałem zrobić co chce - nawet się podpalić. Swoją drogą dziadek dobrze wykombinował, by podpalić się dopiero na starość - z wiekiem spada ilość wody w organizmie, więc stary lepiej się pali niż młody.
Zanim ktoś mi zarzuci, że się nabijam z "poważnych" rzeczy, to niech raczy zauważyć, że delikwent chciał po prostu wywołać sensację - jego zachowanie to potwierdza. I mu się to świetnie udało, bo gość wszedł, coś bąknął i wyszedł - a sensacja jest!

Cytuję:
policjanci poszukują starszego człowieka (około sześćdziesiątki), by powstrzymać go przed ewentualnym samobójstwem


A po kiego grzyba go szukać? Czy policja nie wie, że aby kogoś faktycznie uchronić przed samobójstwem, to trzeba by go pilnować przez cały czas? Kto miałby to finansować? W piotrkowskiej komendzie jest zatrudnionych podobno około trzystu policjantów - więc co byście zrobili, gdyby nagle czterystu starych pryków poinformowało, że się podpali i rozeszło się? Dalibyście radę ich wszystkich znaleźć i "ochronić"? Ja wiem, że musicie realizować procedury, ale nie dajcie się wodzić za nos byle pieniaczom.

Cytuję:
Mężczyzna mówił, że nie zgadza się ze zmianami politycznymi, jakie mają miejsce w kraju.


Ja się nie zgadzam ze zmianami, jakie ciągle następują od 1989 roku. Bo po każdej zmianie jest źle i wolności coraz mniej. No ale co mogę poradzić, skoro WIĘKSZOŚĆ akurat tak wybiera w każdych kolejnych wyborach? Czy to moja wina, że wybieram inaczej, niż tzw. większość? Mam się podpalić z tego powodu? Przecież życie ma się tylko jedno - nawet gdy jest ono gówniane, to drugiego nie będzie. Więc informacje o prykach grożących samopodpaleniem spływają po mnie jak woda po - nomen omen - kaczce...

22


JTTM ~JTTM (Gość)11.12.2017 19:32

Nie zgadzam się ze składem nowego rządu. Idę se podpalić.

87


gość ~gość (Gość)12.12.2017 06:23

Kolejny chory psychicznie człowiek, którego głupotą ma się przejąć cały świat...

86


gość ~gość (Gość)12.12.2017 06:29

Chciał się spalic ze wstydu za PO

97


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat