metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
grrr ~grrr (Gość)15.02.2018 10:48

nie wzięliby się za ten most gdyby nie interwencja jednego z mieszkańców gminy. Tam już od dawna można było sobie zrobić krzywdę przejeżdżając rowerem czy też nawet samochodem. A oznakowanie podczas remontu....żenada, znak zakaz wjazdu i przepaść do rzeki...brawo...

30


Witek ~Witek (Gość)12.02.2018 20:28

Zastanawia mnie tylko dlaczego gmina chce utopić 300 tysięcy w coś co nie jest potrzebne tu wystarczy zerwać płyty zasypać ziemią i gruzem i położyć nawierzchnię. Do czego tu most jak tu nigdy woda nie płynie nawet gdy są ulewy . Dawno temu był młyn i turbina ale to wszystko się zmieniło i lepiej most solidny na rzece zrobić a nie łatać coś co chyli sie ku upadkowi i zrobić kawałek drogi od Kitowicza do Garncarskiej

50


Gospodyni ~Gospodyni (Gość)12.02.2018 12:14

Ale moda na to fotografowanie się - Moszczenica zaczęła, powiat podłapał, a teraz i Wolbórz. Zobaczcie ile to ja zrobiłem! Robotnicy zrobili!!! Oni powinni być na zdjęciu, a nie komisje, które przejdą się zrobioną drogą i od razu, że to oni.

61


wolborzak ~wolborzak (Gość)12.02.2018 11:01

Obwodnica Wolborza planowana 14 lat temu za wójta Sęka dziś nie ma racji bytu. Po modernizacji gierkówki i wykonaniu bezkolizyjnych zjazdów nie ma takiego ruchu samochodów jak to kiedyś było. Także dajcie spokój z ta obwodnicą... Co innego ten zbiornik retencyjny i rekreacyjny obok huty, to świetny pomysł i mam nadzieje, że kiedyś doczeka się realizacji.

44


gfość ~gfość (Gość)11.02.2018 11:30

Jeden udaje ,że coś robi a trzech się przygląda to normalne w Wolborzu. Gdzie obwodnica Panie Burmistrzu 12 lat trwało planowanie i na tym się skończyło. Nawet jeśli ta ruina ma nowe deski to i tak się nie nadaje dla ciężkich TIR-ów i jeśli by ten mostek wytrzymał to nie ma drogi dojazdowej do huty. Jeśli o budowę przepustu to zasypać go nie jest tam potrzebny przy hucie i na takie byle co chce się 300 tysięcy wydać to czyste marnotrawstwo . Z drugiej strony nikt nie pozwoli zamknąć dojazdu do huty gdy ona pracuje . Zakład istnieje 20 lat i przez ten czas gmina nic nie zrobiła w temacie mostów . Tutaj gminą powinny się zająć odpowiednie służby i rozliczyć urzędników ze swojej działalności bo mamy XXI wiek a Wolbórz jest w XX wieku w erze furmanek

35


gość ~gość (Gość)11.02.2018 13:33

Weźcie się lepiej za rowerzystów.Szlag mnie trafia jak jadę Modrzewskiego.Nie można by zrobić z chodnika po jednej stronie ścieżki zrobić?

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat