metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość 123 ~gość 123 (Gość)09.01.2017 14:45

Dom przy Strawie (za blokami TBS przy Modrzewskiego) czym oni tam palą!!!!!! wieczorem szczególnie jest coś strasznego!!!!!

61


Były kursant ~Były kursant (Gość)09.01.2017 18:26

Wprowadźcie darmową komunikację, bo to wstyd. Nie dość, że MZK-i nie pierwszej klasy, trują nas jeszcze bardziej tymi gigantycznymi spalinami to jeszcze mam za nie płacić :/

90


maddox maddoxranga09.01.2017 14:19

Ja się pytam gdzie jest wszechwiedzący Witek, który jeszcze kilka dni temu negował kiepską jakość powietrza w Piotrkowie?
Problem jest, pytanie co teraz zrobić żeby się go pozbyć? Najgorsze co się nam może teraz przytrafić to "pudrowanie" problemu czyli np. podniesienie norm :/ Potrzebna jest zmiana systemowa, system kontroli jakości paliwa oraz pieców. Nawet węglem można palić w miarę ekologicznie, ważne by piec był sensowny. Czy miasto ma zamiar wdrożyć jakiś plan dopłat do wymiany pieców, modernizacji instalacji C.O., podciągnięcia gazu do nieruchomości w zamian za zmianę sposobu palenia etc?

Komentarz był edytowany przez autora: 09.01.2017 14:22

82


gozdek ~gozdek (Gość)09.01.2017 18:30

Co to za stanowisko, wyjątkowo odkrywcze.

40


Lokator ~Lokator (Gość)09.01.2017 12:07

Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa nic nie robi na ulicy Roosevelta 3 bloki bez co ludzie palą w piecach w mieszkaniach smród

70


Bizon ~Bizon (Gość)09.01.2017 15:35

Jak palą suszonymi gównami to śmierdzi

37


janekk1985 ~janekk1985 (Gość)09.01.2017 18:57

Norma smogu wynosi 50 mikrogramów na metr sześcienny natomiast ze strony www.piotrkow.pl dowiedziałem się że norma wynosi 300 i że nie ma się czego obawiać... Piotrków ma inne normy do cholery??? Przecieże to już jawne oszustwo i narażanie Piotrkowian na niebezpieczeństwo...Piotrkow jest tak k..wa idealny że nawet smog mu niestraszny...

121


sklave sklaveranga09.01.2017 19:49

Dziś w Polsce alarm smogowy obowiązuje nawet w małych miasteczkach. A wszystko to przez Jarosława! Nad Smoleńskiem też był smog a nie mgła. Wtedy to była tylko próba dziś to jest celowe działanie Macierewicza i jego specjalnych służb wojskowych. Na chwilę obecną najlepszą metodą walki ze smogiem jest pozostanie w domu. Szczególnie tych co są w opozycji. Więcej na http://sklave.manifo.com/

56


Pytanie ~Pytanie (Gość)09.01.2017 22:47

A gdzie Służba Miejska, która miała robić takie naloty na spalających śmieci? Jakoś ich dzisiaj nie widziałem.

100


--ferdek kiepski-- ~--ferdek kiepski-- (Gość)09.01.2017 20:08

Jak by węgiel kosztował 300 zl a nie 600 to ludzie by smieciami niepalili niekazdego stac kupic za 600 tone węga dla niektorych to polowa emerytury a rachunki życ tez trzeba za cos niema sie co dziwic ludziom ze smieciami palą...

124


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat