metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)20.02.2017 00:57

Rozwiodłam się jakiś czas temu i dziś z tej decyzji jestem bardzo zadowolona, ponieważ były mąż obecnie stał się jednym wielkim pośmiewiskiem w mieście. Nawet średnio zorientowani wiedzą, o kogo chodzi.

36


ola ~ola (Gość)19.02.2017 09:07

Niewiele par decyduje się aby wstąpić w związek malzenski.Wolą żyć bez ślubu bo tak wygodnie,a jeżeli stwierdzą po jakimś czasie że nie chcą być razem to poprostu się rozstają .

152


bolek ~bolek (Gość)20.02.2017 22:17

niedługo będzie program rozwód +, także nie zachwycałbym się za bardzo statystykami

01


fokstrot ~fokstrot (Gość)19.02.2017 18:49

to jak to jest ? religia od przedszkola do matury, kościół co 2 km, JP II, Licheń, Toruń z rtv, Częstochowa, pielgrzymki, oazy i tyle rozwodów ? panowie księża może dajcie sobie spokój z tematami antykoncepcji, invitro i innymi sprawami łóżkowymi o których, przynajmniej teoretycznie, nie powinniście mieć pojęcia, a które tak chętnie poruszacie na tzw. naukach przedmałżeńskich. zajmijcie się innymi sferami życia małżeńskiego, to może zmniejszy się liczba rozwodów

70


Marzena ~Marzena (Gość)20.02.2017 11:40

Najbardziej to żal dzieci. Bo dzisiaj w większości rodzin te dzieci są hodowane a ie wychowywane
Pieniądze to dodatek do życia , miłości i odpowiedzialności, zaufania, oraz świadomości że można liczyć na druga osobę nie kupi się za żadne pieniądze tego świata.

40


kwakwa11 ~kwakwa11 (Gość)19.02.2017 20:44

Podstawową przyczyną rozwodów jest zawarcie małżeństwa.

111


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)20.02.2017 11:07

A po cholerę się żynić?????

60


rr ~rr (Gość)20.02.2017 10:33

:-)

10


Mężatka ~Mężatka (Gość)20.02.2017 09:55

Bo małżeństwo to praca a nie czekanie na kokosy Dzisiaj wszyscy są wygodni.Dawniej skarpetki jak się przetarły cerowało się , jak nie dało się zacerować dopiero je wyrzucano.Dzisiaj jak jest najmniejsza dziurka to od razu wyrzuca się bo tak łatwiej.Można kupić sobie nowe.To samo jest z małżeństwem.Uroda i sylwetka to pierwsze na co zwraca się uwagę...a życie sobie w rzeczywistości dnia codziennego..I iskierka zgasła....

80


achtung ~achtung (Gość)19.02.2017 15:15

Panowie nie żeńcie sie.Prawdziwe żmije wychodzą tak po ok 8 latach.

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat