metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dziadek ~dziadek (Gość)11.01.2017 11:05

Kochani redaktorzy, nie róbcie sobie nabiału. Więcej interwencji jest z zupełnie innych powodów. Życzę wam zdrówka i może lepiej wyjdźcie ze studia ulepić bałwana albo na łyżwy na lodowisko, to się może trochę bardziej Wam przyda i poprawi smogowe nastroje.

114


:)*€ ~:)*€ (Gość)11.01.2017 12:24

proponuję nadal palić w piecach, wszelkimi syfami..to się sytuacja "polepszy"..

83


xxd ~xxd (Gość)11.01.2017 19:08

masz rację ludzie kiedys wyginą..bo sami zniszczą najpier Ziemie a pozniej siebie haha

20


Ratownik medyczny ~Ratownik medyczny (Gość)11.01.2017 21:24

........yyyyyy tak to wszystko wina SMOGU :) .......ale przede wszystkim SYSTEMU.

30


Brutus ~Brutus (Gość)12.01.2017 09:45

Nie widziałam Straży Miejskiej na ul Mickiewicza a tu z każdego komina czarna smoła.

10


gazdapt ~gazdapt (Gość)12.01.2017 10:48

Cztery lata temu interweniowałem w UM i u ekologów bezskutecznie , nie otrzymałem też odpowiedzi na wysłane pisma.Teraz dopiero budzą się gamonie.Oni są tylko od pobierania diet i pensji a resztę mają głęboko w poważaniu,więc nie bardzo rozumiem , dlaczego teraz taka afera.

00


MANIEK ~MANIEK (Gość)12.01.2017 09:23

3 dni smogu nad P-kowem było wynikiem szarej zawiesiny wyglądającej jak rozciągnięta wata, a nie zwykłe zachmurzenie. Wisiało to na niezbyt dużej wysokości, jak na możliwości w atmosferze i nie przepuszczało zanieczyszczonego powietrza wyżej. Kiedy zawiesina się rozeszła to skończył się smog. Dawniej kopciły kominy wszystkich domów, był potężnie kopcący przemysł, jedynie samochodów było mniej, ale w czasie mrozów niebo było błękitne i żadnego smogu nie było.

to się dzieje od 20 lat, prezent NATO.

50


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat