metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)22.02.2018 07:12

Procentowe podwyżki są krzywdzące- bardzo krzywdzące.

1911


gość ~gość (Gość)22.02.2018 07:16

To poszaleją, Ci wyborcy dla partii rządzącej nic nie znaczą, jest ich zbyt mało lub nie chodzą na wybory. No ale są młodsze dziecioroby którym trzeba dać łapówkę aby poparli w kolejnych wyborach.

195


Witek ~Witek (Gość)22.02.2018 07:31

Co to za podwyżki śmieszne a ZUS posługuje się kalkulatorem przeliczającym świadczenia na niekorzyść rencistów czy emerytów i tak jest od lat. Wartość podwyżek w stosunku do płacy minimalnej jest znikoma ale ma wymiar propagandowy . Rok temu podwyżka była o 7 zł na przykładzie mojej rodziny to śmiech na sali jak państwo traktuje ludzi-

157


kgkj ~kgkj (Gość)22.02.2018 07:57

tak to jest, dać ludziom podwyżkę, a oni narzekają. Lepiej wcale nie dać przez 4 lata, a później przyfasolić jednorazowo 10% i powiedżą. Uuuu, ale podwyżka!

615


starzec ~starzec (Gość)22.02.2018 10:26

nie no, super podwyżka - ciekawe ile za to załatwie u lekarza i w aptece, a poza tym jeszcze opłaty i jedzenie...

84


gość ~gość (Gość)22.02.2018 11:05

Ciemny ludzie - to nie jest żadna podwyżka, to jest REWALORYZACJA! Inflacja była najwyższa od paru lat i rząd musiał - zgodnie z ustawą -przyznać taką właśnie wysokość rewaloryzacji. Siła nabywcza pieniądza spadła o taką wysokość, wszystko drożeje i coraz mniej można kupić za te same pieniądze. Szlag mnie trafia jak pisowcy mówią o "najwyższej podwyżce od paru lat", podwyżka realna to byłaby jakby dali ludziom przynajmniej 5%.

214


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)22.02.2018 06:56

Rząd nie da emerytom pomrzeć z głodu :))) Tylko co z ta podwyżką zrobią??? Wczasy,nowe meble a może nowy zestaw leków???

184


ja ~ja (Gość)22.02.2018 07:16

Ktoś wypracował sobie odpowiednio wysoką emeryturę -OK.
Ale później podwyżki powinny być o konkretną kwotę dla wszystkich taką samą.
Nie mogę się pogodzić z procentowymi podwyżkami-czy to emerytur, czy w pracy- jest to bardzo krzywdzące dla tych mniej zarabiających.

1914


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat