metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Do radnych Okręgu Nr 1 - Pomóżcie wyborcom ~Do radnych Okręgu Nr 1 - Pomóżcie wyborcom (Gość)13.08.2018 10:49

A kto jak nie właściciel ma złożyć wniosek do nadzoru budowlanego o przeprowadzenie kontroli stanu technicznego? Za co oni biorą pieniądze że mieszkańcy muszą zgłaszać? A może tak któryś z radnych okręgu nr 1 to zgłosi co?
Oto oni:
1.Lech Kaźmierczak - Razem dla Piotrkowa K.Chojniaka
2. Przemysław Winiarski - Razem dla Piotrkowa K.Chojniaka
3. Mariusz Staszek - Razem dla Piotrkowa K.Chojniaka
4. Krzysztof Kozłowski - Niezrzeszony
5. Tomasz Sokalski - Razem dla Ziemi Piotrkowskiej
Pozdrawiam panów radnych i do roboty bo wybory za 3 miesiące.

103


~luki pod kopułą ~~luki pod kopułą (Gość)13.08.2018 17:25

a jakby właściciel z mieszkańcami w czynie społecznym rozebrali ten mały murek sami rozebrali skoro nie mają pieniędzy, to co by się stało, ja w bloku muszę za wszystko płacić i co mnie obchodzą rozpadające się murki w prywatnych budynkach czy podwórkach, co same mają się naprawiać albo za pieniądze podatników

31


Aeroklub ~Aeroklub (Gość)15.08.2018 13:14

Zapadające się mury - Duma waszego kochanego EP

20


gość ~gość (Gość)16.08.2018 09:13

Ja odnośnie tego komentarza 500+ baranie to są pieniądze dzieci a jak jesteś ciekawy jak są wydawane to zapraszam na farna i zobaczysz .To nie nasza wina że kamienica się wali a miasto nie chce nam dac mieszkania bo pierwszeństwo mają rodziny patologiczne Tak usłyszałem od urzędnika więc nie pisz bzdur bo sam bierzesz 500+

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat