metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)15.10.2017 21:29

Gdzie teraz taki sklep jest co by można było kupić upominki?

00


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)26.03.2016 07:01

Nie ma potrzeby zamykania takich sklepów, mało powinny być normalnie dostępne narkotyki. Wreszcie byłaby naturalna selekcja, zamykanie szkoły na klucz żeby młodzież nie uciekła ? Co za bzdura niech ćpają, nie uczą się, piją.

36


ja ~ja (Gość)26.03.2016 12:13

Wszyscy mają pretensje do Policji a nie do człowieka który sprzedaje to gówno. Zamiast iść uczciwie do pracy to sprzedaje to gówno "upominki" . Szkoda, że tacy ludzie istanieją, jak by wasze dziecko poszło kupić do takiego sklepu dopalacze i coś by się stało to wtedy też byście obwiniali policje, że ich złapali czy człowieka który to sprzedał ? Głupie komentarze... a tak w ogóle co to za różnica kiedy zamknęli ten sklep ? Ważne że już po sprawie, a tamci pójdą do pierdla...

101


r..petruu ~r..petruu (Gość)25.03.2016 22:14

konfitury zawszę będą

23


syf ~syf (Gość)25.03.2016 18:02

ja myślę, że policja dobrze wiedziała o tym punkcie...
ogólnie to się zastanawiam jak działa to wszystko...
w Pabianicach jest zagłębie tego gówna i każdy o tym wie, ale czemu Policja nic z tym nie robi??
czyżby hajs im za to spływał?

60


fw ~fw (Gość)25.03.2016 16:51

ja chce prawdzimy mefedron!!!!

42


xd ~xd (Gość)25.03.2016 12:27

mefedronu to wy na oczy nie widzieliście haha

33


SwietyiSwieta ~SwietyiSwieta (Gość)25.03.2016 11:48

Badania nie wykażą nic - bo to dopalacze legalne w PL. Narkotesty wykazują jedynie, że są pochodną danego środka.
Jakie kraje nie mają problemu z dopalaczami - a no takie gdzie legalna jest marihuana !

51


dopalacze zabrały mi kolegów ~dopalacze zabrały mi kolegów (Gość)25.03.2016 11:38

Oczywiście sklep dziś znowu czynny. Kpina. Jest jeszcze jedno miejsce na Wojska Polskiego w lomabrdzie zaraz za wiaduktem w stronę Kauflandu też można kupić dopalacze. Po co ta policja jeździ po mieście nie mają oczu ??? Skandal w państwie

171


ajj ~ajj (Gość)25.03.2016 09:52

jaka marihuana przecież to zwykłe ścierwo dopały z daleka widac. Nie kłamcie społeczeństwa

170


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat