metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bokser ~bokser (Gość)25.03.2016 08:08

Super tak trzymać 👍

53


ares1 ~ares1 (Gość)25.03.2016 08:48

Wstydzili by się!!! Wielka mi Policja i jej dokonania!!!Sklep rzut kamieniem od komendy!!!Działał dobre ponad dwa miesiące i dopiero teraz go wytropili.Ja to bym się ze wstydu spalił na miejscu Pana komendanta a On uroczyście swoje oblicze pod tym artykułem zamieszcza.Mam nadzieję ze przeczyta ten komentarz!!!

171


ajj ~ajj (Gość)25.03.2016 09:52

jaka marihuana przecież to zwykłe ścierwo dopały z daleka widac. Nie kłamcie społeczeństwa

170


dopalacze zabrały mi kolegów ~dopalacze zabrały mi kolegów (Gość)25.03.2016 11:38

Oczywiście sklep dziś znowu czynny. Kpina. Jest jeszcze jedno miejsce na Wojska Polskiego w lomabrdzie zaraz za wiaduktem w stronę Kauflandu też można kupić dopalacze. Po co ta policja jeździ po mieście nie mają oczu ??? Skandal w państwie

171


SwietyiSwieta ~SwietyiSwieta (Gość)25.03.2016 11:48

Badania nie wykażą nic - bo to dopalacze legalne w PL. Narkotesty wykazują jedynie, że są pochodną danego środka.
Jakie kraje nie mają problemu z dopalaczami - a no takie gdzie legalna jest marihuana !

51


xd ~xd (Gość)25.03.2016 12:27

mefedronu to wy na oczy nie widzieliście haha

33


fw ~fw (Gość)25.03.2016 16:51

ja chce prawdzimy mefedron!!!!

42


syf ~syf (Gość)25.03.2016 18:02

ja myślę, że policja dobrze wiedziała o tym punkcie...
ogólnie to się zastanawiam jak działa to wszystko...
w Pabianicach jest zagłębie tego gówna i każdy o tym wie, ale czemu Policja nic z tym nie robi??
czyżby hajs im za to spływał?

60


r..petruu ~r..petruu (Gość)25.03.2016 22:14

konfitury zawszę będą

23


ja ~ja (Gość)26.03.2016 12:13

Wszyscy mają pretensje do Policji a nie do człowieka który sprzedaje to gówno. Zamiast iść uczciwie do pracy to sprzedaje to gówno "upominki" . Szkoda, że tacy ludzie istanieją, jak by wasze dziecko poszło kupić do takiego sklepu dopalacze i coś by się stało to wtedy też byście obwiniali policje, że ich złapali czy człowieka który to sprzedał ? Głupie komentarze... a tak w ogóle co to za różnica kiedy zamknęli ten sklep ? Ważne że już po sprawie, a tamci pójdą do pierdla...

101


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat