metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
polewka ~polewka (Gość)28.03.2017 22:40

A od której miałby być? Od 18 do północy? Kto chciał i mógł, przyszedł. Reszta poczeka na kolejny piknik z nowym rządem :) i nowym ministrem obrony, wtedy zorganizują piknik dla każdego indywidualnie, o której tylko sobie godzinie wymarzycie :)

75


Szatynka ~Szatynka (Gość)28.03.2017 23:00

Znowu widziałam policjanta z ruchu drogowego, który dobrze rządził wojskiem w piątek na Pl. Kościuszki. A dziś tylko chodził z pułkownikami, widać mają się od niego czegoś nauczyć.

50


GÓRSKI GÓRSKIranga28.03.2017 23:03

Znowu zostanie parę czekoladek w Piotrkowie

83


assa ~assa (Gość)28.03.2017 23:32

Jutro tj. środa na "deptaku" gościć będzie RADIO ZET od godz. 14. Sadzenie drzewek. Super pogoda zachęca do spotkania ludzi z radia :)

53


Ananas ~Ananas (Gość)29.03.2017 06:01

sklave i ares1 zróbcie sobie na wzajem bo wam to zawszę nic nie pasuje zawszę szczekacie jesteście twardzi w pisaniu nic wiecej

88


erwinek ~erwinek (Gość)28.03.2017 13:39

ŻENADA cyrk dla gawiedzi -pytam się gdzie są polscy żołnierze dlaczego oni nie robią tego typu pikników aby pokazać siłę polskiej armii. Znowu mają nas bronić obce wojska , jedne już nas broniły w 45 roku a póżniej nie mogliśmy się ich pozbyć. A może Antoni doprowadził już do tego że nie mamy się czym pochwalić.

1947


marcinek732 marcinek732ranga29.03.2017 08:44

Do redakcji epiotrków zróbcie aplikacje swoją przydało by się.

20


malina ~malina (Gość)29.03.2017 08:49

Anton won z MON.

32


gość ~gość (Gość)28.03.2017 23:57

Informacja o pikniku to typowy przykład dezinformacji. Trąbiono, że piknik do godz. 18.00. Pojechałem z dzieckiem przed godz. 17.00.... i mogliśmy zobaczyć tylko pakowanie manatek przez naszych żołnierzy. Amerykanie pojechali ponoć ok. 16.00. Nawet stoiska Urzędu Miasta ok. godz. 17.15 były już pozamykane. Poco więc było pisać że do 18.00 skoro to nieprawda ? Jak można tak fatalnie to zorganizować? Chyba, że jakiś ćwierćinteligent nie odróżnia godz, szóstej (ang, six) od szesnastej (sixteen), bo nie wiem jak inaczej można się pomylić w informacjach aż o 2 godziny. Wyszedł więc niesmak. Dzieciak zobaczył guzik....chociaż byliśmy o godzinie o której informował organizator. Wielu rodziców chodziło zawiedzionych z dzieciakami. Niektórzy jak słyszałem rzucali nawet mocniejszymi słowami. Wyszedł więc organizacyjny chaos i nieporozumienie. Skandal.

161


nobody ~nobody (Gość)29.03.2017 09:45

Super to wszystko wyglądało, naprawdę. Szkoda tylko, że było to zorganizowane w tygodniu. Mogłam niestety tylko zerknąć idąc do pracy. Ale z tego co widziałam, to wszyscy świetnie się bawili i nie rozumiem ludzi, którzy narzekają. W ostatnich dniach fajne rzeczy się w Piotrkowie działy i jak czytam komentarze "cyrk dla gawiedzi" i podobne to aż złość bierze. Pewnie ludzie, siedźcie w domu i dalej komentujcie artykuły na epiotrkowie, pisząc że miasto umiera i "bojkotujcie" w ten wasz marny sposób każdą organizowaną imprezę. Na pewno będzie lepiej...

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat