metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
roberto x ~roberto x (Gość)07.01.2018 08:06

Prof. Ludmiła Żylińska nie przyjęła kartoflanego medalu od Notariusza.

76


gość ~gość (Gość)06.01.2018 22:27

Kolejny klub emerytów? Im już nie trzeba demokracji. Spacerowa, Cmentarna itp.

175


97-300 97-300ranga06.01.2018 21:14

Słyszę wycie , znakomicie ! Nie to nie jest wycie to skowyt .

176


tak ~tak (Gość)07.01.2018 00:10

W czasie 8-letnich "rządów" PO-PSL do PIS-u mówiono, aby rządzić trzeba wygrać wybory. W 2015 roku tak się stało i klamka zapadła. Jak innym się rządy PIS-u nie podobają to w 2019 roku mogą to zmienić przy pomocy karty wyborczej. A teraz spokój ma być i tyle w temacie.

255


MarekStasiak33 ~MarekStasiak33 (Gość)06.01.2018 21:02

Byłem na wyborach głosowałem na Pana Dudę i na PiS i znów to zrobię, dziękuje.

338


ojciec32 ~ojciec32 (Gość)07.01.2018 10:19


PiS to jest marka. PiS to synonim patriotyzmu, sukcesu, obrony wartosci chrzescijanskich i europejskich a wiec korzeni Europy. PiS to odwaga, mestwo i waka ze zdradą narodową, z lewooaactfem i ze współczesną Targowicą. PiS to wzrost swiadomosci narodowej Polakow, odrzucenie kompleksow w ktore wpychaly nas poprzesni rzadzacy na uslugach obcych mocarstw. Wszystkie afery międzynarodowe i kłopoty wizerunkowe Polski w większości odpowiadają polskie lewactwo. Są to ludzie , którzy robią wszystko zeby wokol Polski bylo jak najwiecej smrodu. Drobne sprawy rozdmuchuja i nadają im inna interpretację, posługują się prowokacjami i manipulacjami. Namawiaja zagraniczne media do leżenia z Polski a zagraniczne instytucje do nakladania kar na Polske. Zdrajców narodowych nie szanuje sie ani w kraju ani za granicą. PO i N są kulą u nogi suwerennej i niepodległej Polski

194


urzędnik z piotrkowa ~urzędnik z piotrkowa (Gość)07.01.2018 10:41

ja i moja rodzina głosuje na Prawo i Sprawiedliwość jak również pracownicy tylko z tym się oficjalnie nikt nie unosi bo mamy taki klimat jaki mamy i nikt nie chce być niszczony i stygmatyzowany przez KOD PO NOWOCZESNĄ a na prowincji przez PSL brawo PIS brawo POLSKA

246


gość ~gość (Gość)07.01.2018 11:24

Zaciągneła emerytów z przychodni.

104


zainteresowana ~zainteresowana (Gość)07.01.2018 11:45

Nie interesuje mnie kto na kogo głosuje. Ale skoro Wszyscy tak martwicie się o demokrację i dobrostan naszego kraju, to może ktoś łaskawie zwróciłby uwagę na to co dzieje się na najwyższych stołkach w KMP w Piotrkowie oraz w PSP w Piotrkowie. Jakie roszady przeprowadzają zakłamani politycy. Myślę że bez znaczenia na kogo głosowaliśmy w wyborach wskazana jest przytomność i racjonalne myślenie. I dziwne że ePiotrków chociażby przez bliskie sąsiedztwo z PSP nie interesuje się takimi newsami.

102


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)07.01.2018 12:03

Krzysiek Chojniak też walczy o demokrację :))) Po swojemu :)))

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat