metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tak ~tak (Gość)07.01.2018 22:21

defender napisał: "Głupstwa piszesz, jak pisslam łamie konstytucję, prawo to nie może być spokoju". No dobra skoro wg ciebie tak jest to napisz jaki art. tej Konstytucji, a także coś stracił obecnie przez to "łamanie" Konstytucji. Słuchaj bo prawić dyrdymały to każdy POtrafi.

92


aj waj ~aj waj (Gość)07.01.2018 22:28

w Iranie też walczą ....

31


tak ~tak (Gość)07.01.2018 22:15

Do ~defender

12


janusz ~janusz (Gość)07.01.2018 21:32

Krzychu ponownie na prezydenta !

12


o_0 ~o_0 (Gość)07.01.2018 17:20

Coraz mniej tych demonstrantów... jaka szkoda :x

112


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)07.01.2018 12:03

Krzysiek Chojniak też walczy o demokrację :))) Po swojemu :)))

34


zainteresowana ~zainteresowana (Gość)07.01.2018 11:45

Nie interesuje mnie kto na kogo głosuje. Ale skoro Wszyscy tak martwicie się o demokrację i dobrostan naszego kraju, to może ktoś łaskawie zwróciłby uwagę na to co dzieje się na najwyższych stołkach w KMP w Piotrkowie oraz w PSP w Piotrkowie. Jakie roszady przeprowadzają zakłamani politycy. Myślę że bez znaczenia na kogo głosowaliśmy w wyborach wskazana jest przytomność i racjonalne myślenie. I dziwne że ePiotrków chociażby przez bliskie sąsiedztwo z PSP nie interesuje się takimi newsami.

102


gość ~gość (Gość)07.01.2018 11:24

Zaciągneła emerytów z przychodni.

104


urzędnik z piotrkowa ~urzędnik z piotrkowa (Gość)07.01.2018 10:41

ja i moja rodzina głosuje na Prawo i Sprawiedliwość jak również pracownicy tylko z tym się oficjalnie nikt nie unosi bo mamy taki klimat jaki mamy i nikt nie chce być niszczony i stygmatyzowany przez KOD PO NOWOCZESNĄ a na prowincji przez PSL brawo PIS brawo POLSKA

246


ojciec32 ~ojciec32 (Gość)07.01.2018 10:19


PiS to jest marka. PiS to synonim patriotyzmu, sukcesu, obrony wartosci chrzescijanskich i europejskich a wiec korzeni Europy. PiS to odwaga, mestwo i waka ze zdradą narodową, z lewooaactfem i ze współczesną Targowicą. PiS to wzrost swiadomosci narodowej Polakow, odrzucenie kompleksow w ktore wpychaly nas poprzesni rzadzacy na uslugach obcych mocarstw. Wszystkie afery międzynarodowe i kłopoty wizerunkowe Polski w większości odpowiadają polskie lewactwo. Są to ludzie , którzy robią wszystko zeby wokol Polski bylo jak najwiecej smrodu. Drobne sprawy rozdmuchuja i nadają im inna interpretację, posługują się prowokacjami i manipulacjami. Namawiaja zagraniczne media do leżenia z Polski a zagraniczne instytucje do nakladania kar na Polske. Zdrajców narodowych nie szanuje sie ani w kraju ani za granicą. PO i N są kulą u nogi suwerennej i niepodległej Polski

194


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat