metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)08.07.2018 16:07

2 miejskie szalety nieczynne w weekendy to aż za nadto na takie miasteczko

51


gość ~gość (Gość)08.07.2018 20:06

Najlepsze sikanie na ścianie gdy nie ma tojtoja to Wola moja

30


gość ~gość (Gość)08.07.2018 20:35

Jaki gospodarz takie miasto i wszystko w temacie , Buzka.

41


gość ~gość (Gość)08.07.2018 21:31

Tak będzie jeśli nie skończy się tolerancja dla osób spożywających alkohol w miejscach publicznych. Najlepiej przymykac oczy.Przykład chociaż z ulicy Szkolnej -panowie kupują alkohol w pobliskim sklepie i bez skrępowania spożywają pod przedszkolem ,potem wiadomo potrzeby załatwiają gdzie popadnie. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci.Nie wspomnę o puszkach i butelkach porzucanych przez tych panów.Masakra

31


gość ~gość (Gość)08.07.2018 11:14

Ludzie opamietajcje się jak nap bardzo się chce to co w takim zacofanym mieście robić w kieszeń jak niema toalet a co ma biedna kobieta robić długą kiece i do roboty nasi radni nic nie myślą

34


Niebawem będzie następny WC-et... ~Niebawem będzie następny WC-et... (Gość)09.07.2018 09:47

... w Mediatece! Więc nie narzekajcie! Kibli się zachciewa!

20


gość ~gość (Gość)08.07.2018 17:37

Jeśli już jesteśmy w "tych klimatach". Byłem kiedyś z żoną w ciąży załatwiać coś w Urzędzie Miasta. Dla klientów jest obok BOM jedna toaleta, z której ktoś akurat korzystał. Jest też druga toaleta, ale zamykana na klucz dla urzędasów. Trochę się wkurzyłem, że w miejscu gdzie jest czasem sporo ludzi jest tylko jedna toaleta, a druga jest zamykana dla jaśniepaństwa. Czy urzędasy nie mogą chodzić gdzie indziej, a tę koło BOMu dać ludziom ? Albo czy coś się stanie jak będą korzystać z toalety wspólnie z klientami, którzy jakby nie patrzeć są przecież ich pracodawcami.

103


gość ~gość (Gość)10.07.2018 10:27

Fakt więcej toalet publicznych by się przydało (bezpłatnych) aczkolwiek uważam , że ten młody człowiek który załatwił swoją potrzebę na jednej z kamienic był tak pijany , że gdyby nawet ta toaleta była w pobliżu zrobił by to w tym samym miejscu co zrobił. Myślę również, że turystyka w Piotrkowie ma niewiele wspólnego z brakiem toalet publicznych oraz piotrkowską "meneliadą " . Pozdrawiam

10


gość ~gość (Gość)09.07.2018 10:31

Ja zawsze załatwiam się na własną rękę. Ale staram się tę rękę wymyć.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat