metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ech ~ech (Gość)06.01.2018 19:40

Co to za tytuł i jeszcze wykrzyknik.

50


97-300 97-300ranga06.01.2018 11:51

Nie chcecie to nie wpuszczajcie księdza do domu ale też nie proście o niego w ostatniej swojej godzinie wzorem jaruzelskiego czy kiszczaka.

1520


gość ~gość (Gość)06.01.2018 18:19

Nie chce mi się dużo pisać, bo i czasu szkoda. Ale powiem tak: Już po samym tytule widać, jaki charakter będzie miał tekst zapisany w tym artykule. "Uwaga,...." Wiadomo, takie i tym podobne artykuły piszą na wszystkich portalach. Bo jest czas kolędowy, to co można innego napisać. Pisze się przez cały rok o księżach źle, kabarety się o nich przedstawia, pisze się teraz w taki sposób o kolędzie. Więc nie dziwcie się, że później jest brak powołań kapłańskich. Jednak mimo to, Kościół i kapłaństwo jest i istnieć będzie. Tylko trzeba wiedzieć że z każdym rokiem więcej pracy będzie przekazywane osobom świeckim, jak to jest za granicą. To tyle. Pozdrawiam tego pana, który nie wie czym jest kapłaństwo, czym jest kolęda, a doskonale wie ile i kto wkłada do koperty i że dany człowiek musi uciekać przed księdzem, bo pisze UWAGA, KSIĄDZ IDZIE.

44


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)06.01.2018 18:13

Ludziska niestety nie wierzą w Boga a w klechę a Ci to znakomicie wykorzystują :(((

127


michal30 ~michal30 (Gość)06.01.2018 12:42

spoko, pismo gotowe, pytania gotowe, czas udowodnic ksiedzu ze kulty maryjne i inne rzeczy kosciol sobie pododawał a jedyne co sie liczy to darmowa łaska Chrystusa, ktora kosztuje tylko tyle by wierzyc. Zobaczymy czy ksiądz ucieknie z przerazenia

164


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)06.01.2018 17:23

Ja nigdy nie miałem i nie mam problemu, podczas rozmowy z księdzem, hierarchą kościelnym, politykiem, czy innym szarakiem, takim jak ja sam, bo jeżeli rozmowa nie jest konstruktywna, albo się nie klei, zaczynam pleść dyrdymały i uwierzcie, działa.

21


robak ~robak (Gość)06.01.2018 12:19

Drodzy katolicy pamiętajcie o jednym Bóg nas wszystkich rozliczy z czynów a nie z klepania wierszyków i tzw religijność.A ksiądz to zwykły człowiek, mnie nie jest po drodze odkąd stoją po stronie komunistów.

204


gość ~gość (Gość)06.01.2018 17:05

Czy Jezus chodzil po jalmuznie?Pleban chodzi tylko za kasa Czy byl u kogosc w ciagu roku i spytal sie czy masz na chleb

104


Apel ~Apel (Gość)06.01.2018 16:26

Artykuł stronniczy i generalnie bez sensu.

104


Bolek Smoleński ~Bolek Smoleński (Gość)06.01.2018 12:12

To po co łażą po domach, zbierać informacje i przeprowadzać wywiad, zbierać kasiorę i rozliczać czy dzieci chodzą na religię, trzymać trzodę za mordę i rozliczać jak podpadnie/. Przecież jak jesteście tacy modlący to chodzicie do kościoła co niedziela i widzicie księżulka, a tak na marginesie możecie sobie go zaprosić kiedy wam się podobno podoba i przelewać mu na konto ile chcecie?Po co łazi o domach przeglądać kąty?, bo z ewangelii jego łażenie nie wynika!

133


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat