metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:11

Mam może glupie i nie glupie pytanie...pogody są jakie sa czyli mokro,błoto....czy wypada poprosic ksiedza o zdjecie butow? Zreszta moj kot jak przychodzi z dworu nawet ma myte łapki żeby nie bylo brudno.

53


ge ~ge (Gość)06.01.2018 09:15

Zaraz zacznie się ujadanie "niepraktykujących katolików" :D Ja jestem abstynentem, też niepraktykującym... .

38


gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:19

Spuszczamy psy jak ksiundz idzie !

74


gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:20

Nie mam nic przeciwko ale te pytania gdzie pracujemy ile zarabiamy i to ze on to wszystko notuje w tym swoim kapowniku to budzi obawy.Osobiscie nie czuje potrzeby zwiwezania aie komus kogo nie znam nawet jesli to osoba nazwe to Duchowna ale to tez czlowiek. A jak wiadomo czlowiek ulomny jest

102


gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:31

Głupoty piszecie u nas już w tym roku przyjmowalismy księdza nadzwyczaj był przemiły rozmowa była normalnie luźna bez żadnych krepowan a wy sami już nie wiecie co chcecie wyluzujcie

78


mama ~mama (Gość)06.01.2018 09:36

A do mnie jak ksiądz przychodzi to jest krótka modlitwa, poświęcenie mieszkania, potem ksiądz odhacza wizytę ,składa .życzenia i wychodzi do innych.Raptem do 5 minut.Koperta zawsze uszykowana,ale ksiądz nigdy sam nie weźmie ze stołu,a ja nie nalegam.

71


gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:36

Dla mnie prosta wizyta poswiecic wziąść 20 dychy i wyjazd jali stres chyba taki że nabrudzi bo butów nie ściąga

52


cynik ~cynik (Gość)06.01.2018 09:46

cyt."Do tego odwieczny dylemat – ile włożyć do koperty" Dobrze powiedziane odwieczny ,gdyż KK od zawsze wykorzystwał słabość Polaków do pewnych mistycznych cierpień a złoto miało to łagodzić.Ponadto czasy się zmieniają. Kto wie czy za dekadę polski ksiądz nie będzie nosił ze sobą czytnika. A więc klik ...i po ptokach. Jednak myślę ,że będą woleli jednak w kopertach. Pewna "anonimość" i ....

62


albatros ~albatros (Gość)06.01.2018 09:48

Na kolędę dałem księdzu do pocałowania klamkę mojej furtki.

125


melania ~melania (Gość)06.01.2018 09:52

Księdzom i innym akwizytorom wstęp wzbroniony.

143


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat