metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.07.2018 07:59

Panie Witek po miescie niech pan sie nie porusza bo kamery, z telefonu nie korzysta bo podsłuchy, a komputer to dopiero samo zło no i te pliki cookie...

32


Witek ~Witek (Gość)08.07.2018 16:19

To akurat do niczego nie jest potrzebne a żadnego profilu nie mam zamiaru zakładać jak i moja rodzina ze względów bezpieczeństwa. Urzędom ufać nie można o czym się sam przekonałem gdy stary dowód osobisty był dostępny w sieci w praktyce dla każdego dlatego wymieniony został na nowy . Nikomu danych nie udostępniam wiec tylko w urzędach doszło do wycieku . Dlatego też żadnych kont w bankach i kart płatniczych po co wielki brat ma mnie inwigilować na każdym kroku

54


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)09.07.2018 19:45

Dojdzie może do tego, że nawet spłodzić dziecko będzie można przez internet… A tak poważnie: nie wierzę, że to jest jakieś ułatwienie. Chcemy teraz na siłę wszystko elektronizować i digitalizować, a w danym przypadku, może więcej czasu będzie potrzeba na utworzenie profilu zaufanego, jego potwierdzenie, logowanie się hasła, PIN-y, certyfikaty itd. Zwłaszcza, jak ktoś nie jest wystarczająco biegły w cyfrowym świecie, to może jednak lepiej się po prostu pofatygować do urzędu. Niekiedy tradycyjne metody są jednak bardziej pewne, a może nawet wygodniejsze. Nie dajmy się zwariować, ze teraz wszystko musi być "e", wszystko musi być cyfrowe, wirtualne, zdigitalizowane itd., bo... nie musi!

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat