metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
groch ~groch (Gość)19.01.2017 11:37

No nie, na 5 i 6 zdjęciu kto jest w tle kiedy wreszcie ci ludzie się zmienią i odejdą?

76


sklave sklaveranga19.01.2017 11:52

No a co z prapraprababcią Edzią? Z Hameryki przyleci by z młodzieńcami z Omegi zaśpiewać?
Hymn Polski to byłby hit. Najbardziej to się cieszę z tego, że Doctore dzięki uprzejmości pan Jana załapał się na DNI PRZYJAŹNI POLSKO - WĘGIERSKIEJ w gronie najważniejszych notabli witających tak zacnych gości w tym pana Dudę pełniącego obowiązki prezydenta RP.
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka-2

312


ciasny ~ciasny (Gość)19.01.2017 12:05

a ja myślałem że chodzi o omegę kleszczów

812


Beta ~Beta (Gość)19.01.2017 15:23

Nie rozumiem po co opłacać zagraniczne zespoły skoro mamy utalentowanych ludzi pochodzących z Piotrkowa, np. Anita Lipnicka czy Ernest Staniaszek. Dlaczego ich nie zapraszamy? Cudze chwalicie swego nie znacie, niestety znowu się sprawdza.

313


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)19.01.2017 15:51

Ciasny tez tak pomyślałem. Może jakiś sparing oldboy-ów na Żwirki.Ale nie ta pora roku,trzeba poczekac do wiosny.

23


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)19.01.2017 17:18

Nie psioczcie tak, przecież napisali, że występ jest finansowany przez prywatne firmy. Dzięki temu macie okazję posłuchać na żywo i w dodatku za friko legendarnego zespołu. I jest to być może ostatnia taka szansa, bo ci panowie są już wiekowi, i wiecznie występować nie będą.

123


Ansver Ansverranga19.01.2017 16:58

Fantastyczny zespół :) sto razy lepszy od tego "odgrzewanego kotleta" czyli całej Rodowicz....

152


sky ~sky (Gość)19.01.2017 18:15

Wspaniały zespół,wspaniała muzyka. Warci są każdej ceny.

113


fanclub Fakiry ~fanclub Fakiry (Gość)19.01.2017 19:20

Mogli zakontraktować Fakiry...koszt krzynka wódki.

88


wit. ~wit. (Gość)19.01.2017 19:55

Omega to naprawdę legendarny zespół rockowy, znany na całym świecie. Czekałem na ten koncert i pojadę do Piotrkowa. To będzie dla mnie wspaniałe przeżycie, bo na pewno OMEGA wykona wiele swoich słynnych utworów - nie tylko "Dziewczynę o perłowych włosach", lecz także: Petroleum lampa, Nem tudom a neved, Idorablo i inne. Janos Kobor to wokalista charyzmatyczny, więc zobaczenie go na estradzie to cudowny moment w życiu.

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat