metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
groch ~groch (Gość)19.01.2017 11:37

No nie, na 5 i 6 zdjęciu kto jest w tle kiedy wreszcie ci ludzie się zmienią i odejdą?

76


sklave sklaveranga19.01.2017 11:52

No a co z prapraprababcią Edzią? Z Hameryki przyleci by z młodzieńcami z Omegi zaśpiewać?
Hymn Polski to byłby hit. Najbardziej to się cieszę z tego, że Doctore dzięki uprzejmości pan Jana załapał się na DNI PRZYJAŹNI POLSKO - WĘGIERSKIEJ w gronie najważniejszych notabli witających tak zacnych gości w tym pana Dudę pełniącego obowiązki prezydenta RP.
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka-2

312


ciasny ~ciasny (Gość)19.01.2017 12:05

a ja myślałem że chodzi o omegę kleszczów

812


Beta ~Beta (Gość)19.01.2017 15:23

Nie rozumiem po co opłacać zagraniczne zespoły skoro mamy utalentowanych ludzi pochodzących z Piotrkowa, np. Anita Lipnicka czy Ernest Staniaszek. Dlaczego ich nie zapraszamy? Cudze chwalicie swego nie znacie, niestety znowu się sprawdza.

313


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)19.01.2017 15:51

Ciasny tez tak pomyślałem. Może jakiś sparing oldboy-ów na Żwirki.Ale nie ta pora roku,trzeba poczekac do wiosny.

23


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)19.01.2017 17:18

Nie psioczcie tak, przecież napisali, że występ jest finansowany przez prywatne firmy. Dzięki temu macie okazję posłuchać na żywo i w dodatku za friko legendarnego zespołu. I jest to być może ostatnia taka szansa, bo ci panowie są już wiekowi, i wiecznie występować nie będą.

123


Ansver Ansverranga19.01.2017 16:58

Fantastyczny zespół :) sto razy lepszy od tego "odgrzewanego kotleta" czyli całej Rodowicz....

152


sky ~sky (Gość)19.01.2017 18:15

Wspaniały zespół,wspaniała muzyka. Warci są każdej ceny.

113


fanclub Fakiry ~fanclub Fakiry (Gość)19.01.2017 19:20

Mogli zakontraktować Fakiry...koszt krzynka wódki.

88


wit. ~wit. (Gość)19.01.2017 19:55

Omega to naprawdę legendarny zespół rockowy, znany na całym świecie. Czekałem na ten koncert i pojadę do Piotrkowa. To będzie dla mnie wspaniałe przeżycie, bo na pewno OMEGA wykona wiele swoich słynnych utworów - nie tylko "Dziewczynę o perłowych włosach", lecz także: Petroleum lampa, Nem tudom a neved, Idorablo i inne. Janos Kobor to wokalista charyzmatyczny, więc zobaczenie go na estradzie to cudowny moment w życiu.

122


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat