metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzooony dzooonyranga19.03.2015 06:50

Nie rozumiem wypowiedzi:"Nauczyciel nie może stosować przemocy fizycznej i psychicznej, nie może wyśmiewać ucznia, szantażować, stosować agresji słownej, narażać na utratę zdrowia, mówić nieprawdy" Nauczyciel nie może? A uczeń może? Też nie. Gdy takie coś zachodzi nauczyciel ma prawo zgłoszenia na policje, tak jak uczeń. A o biciu to sobie nie wyobrażam żeby w XXI wieku nauczyciel bił ucznia.

65


Bednarski ~Bednarski (Gość)19.03.2015 07:30

Nauczyciel ucznia nie, ale uczeń nauczyciela owszem. Tendencja się odwraca

70


sklave sklaveranga19.03.2015 07:49

Trakt Wielu Kultur?
Do szkoły gdy po wnuka wejdę, szoku doznaję, szkoły nie poznaję
To placówka oświatowa czy wybieg dla zwierzyny dzikiej gdzie prawo buszu panuje?
Takich przekleństw i w tej ilości nigdy nie słyszałem a szkoła przecież uczy i wychowuje!
Miasto a w nim Trakt Wielu Kultur i nikt nie reaguje.
Młodzian z fają większa od niego, dumnie przez miasto paraduje.
Panienka trochę większa od obcasa po dyskotekach już hasa i w Fokusie króluje.
Młodzież bez problemu w sklepach alkohol i papierosy kupuje.
Miasto a w nim Trakt Wielu Kultur i nikt nie reaguje.
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

111


ech ~ech (Gość)19.03.2015 08:03

Obejrzyjcie koniecznie na yotube film pt. ,,Szkola dla lobuzow' i wyciągnijcie wnioski- tam to jest dopiero dyscyplina.

80


Zzz ~Zzz (Gość)19.03.2015 08:45

Chcieliśmy bezstresowego wychowania młodzieży to mama. Kiepsko widzę nasza przyszłość,bo dzieciaki to przyszłość narodu :(

130


irbis ~irbis (Gość)19.03.2015 09:48

"od lat 60., kiedy na niemal każdym biurku leżała linijka służąca do dyscyplinowania ucznia."
To słowa rzecznika ZNP??? Ile ta pani ma lat????
Chodziłem do szkoły w latach 60-tych. Nauczycielka, która użyła linijki do "dyscyplinowania" miała bardzo poważne kłopoty. Uratował ją fakt, że była starszą panią tuż przed emeryturą.
Odejście od kar fizycznych to - na szczęście - efekt cywilizacyjny. Trwa od dawna.
Na siłę zawsze się znajdzie inna siła. Za uderzenia linijką - napad w parku. Bo STOSOWANIE przemocy przez nauczyciela UCZY tego, że przemoc jest dozwolona. Pani z ZNP już dziękujemy.

45


wiśnia ~wiśnia (Gość)19.03.2015 09:38

Guma i wąskie drzwi!!!! tak jak było kiedyś a nie gnojki robią co chcą trawki,dopalacze i inne gówna i sie w tych pustych łbach przewraca sami nie wiedzą co mają robić. tatuś i mamusia na wszystko dadzą kaske o nic się nie trzeba martwić to i się szacunku do drugiego nie ma.

160


cynik ~cynik (Gość)19.03.2015 08:01

Nie tylko w szkole mogą uczniowie stłuc nauczyciela. W Parku Paniatowskiego /przed remontem/ też można było i pewnie będzie można /po remoncie/ dostać w trąbe. Królują tu uczniowie z pobliskiego gimnazjum. To co sklave słyszał we wspomnianej szkole to pryszcz. Często do parku zglądałem i dobrze ,że jestem "trochę duży" to mam jako takie poczucie "bezpieczeństwa"

110


mms ~mms (Gość)19.03.2015 10:44

Było lepiej? dzieciaki przyszłością narodu? też kiedyś wszyscy byliście dziećmi i jaką przyszłość nam młodym urządziliście...

110


Prokurator ~Prokurator (Gość)19.03.2015 10:16

uważajcie, uważajcie, uważajcie

23


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat