metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)10.04.2019 09:14

Posmarowałem się maścią na dzień acnerose buzia piecze i jest czerwona jestem załamana. Bo po opiniach myślałam że to będzie mój cudowny środek na walkę z trądzikiem różowatym czy ktoś miał takie objawy?

22


molka ~molka (Gość)23.03.2021 21:37

Nie rozumiem ludzi narzekających, że piecze. Przecież kwas azelainowy jest przepisywany przez dermatologów i jest w składzie i to logiczne że będzie lekko piec i moze lekko zaczerwienić skórę. Też tak miałam i to była dla mnie oznaka że coś sie dzieje - i faktycznie sie działo, bo gdy skóra przestała piec to faktycznie było widac różnicę.Nie wiem jak wy sie chcecie leczyć skoro oczekujecie że krem nie będzie aktywnie działał zgodnie z przeznaczeniem.

11


aniela ~aniela (Gość)14.04.2021 09:28

ktorys raz juz o nim slysze i powiem szczerze ze jestem strasznie jego ciekawa bo mecze sie z rumieniem od kilku dobrych lat

00


Danny.K. Danny.K.ranga08.06.2021 11:24

Nie wierzyłam, że mi się sprawdzi acnerose, a jednak mam niemałe zaskoczenie, bo na prawdę nie oczekiwałam poprawy pod względem np. ograniczenia też sebum a tutaj się sytuacja poprawiła. Zauważyłam, że cera jest mniej wrażliwa na zmianę temperatur, ostrzejszego jedzenia etc. Zdecydowanie jeszcze droga przede mną niekrótka, ale jednak widzę po 4 miesiącach, że cera już reaguje na poprawę i leczy się, także WALCZYMY :D

10


papaya89 ~papaya89 (Gość)01.09.2021 11:32

ja tam jestem zadowolona zestawu:)

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)03.01.2022 19:36

krem acnerose day u mnie ma skutek odwrotny od zamierzonego, pogarsza w znacznym stopniu zaczerwienienie

03


Werka.Hass Werka.Hassranga31.01.2022 07:56

Ale to tam nawet nie ma co zbytnio cię podrażniać.
Ba! W day cream jest ekstrakt z ruszczyka kolczastego.
On ma działanie właśnie na usuwanie zaczerwienień i podrażnień.
Też tam glistnik jest co działa na wzmocnienie naczynek.
Trochę ciężko mi uwierzyć w ten komentarz.
Chyba że jesteś uczulona na jakiś składnik ale to każdy może mieć alergie na coś.
Sam ten produkt jest lekki i bardzo żelowo-kremowy. Dla mnie spoko.

00


Kamila.Szczegielniak Kamila.Szczegielniakranga04.04.2022 12:20

sama nie posiadam, ale kupuję co kilka miesięcy kolejne opakowania mojej mamie i jej się acnerose podoba. to najważniejsze.

00


caroline. caroline.ranga02.08.2022 15:49

ok jest

10


Monika.Krauze Monika.Krauzeranga13.04.2023 15:29

Mam wspomniane sevolium na trądzik i jestem zdecydowanie zadowolona jeżeli chodzi o działanie. Wydaje mi się, że jeżeli acnerose jest na takim samym poziomie pod kątem działania to może być bardzo dobrze 😊

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat