metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.06.2018 23:26

Niestety Piotrków to nadal miasto emerytów. Quebo na chwilę wyciągnął ten tłum z domu, do którego zaraz wróci, bo to miasto jest martwe. Jeden udany koncert dla młodszej widowni nie sprawi, że to miasto odżyje. Gdyby nie możliwość głosowania na to, by Kuba tu przyjechał to nigdy nikomu nie przyszłoby do głowy, by go tu sprowadzić. Ta "Młodzież" miała chociaż raz możliwość zobaczenia czegoś innego w tym mieście niż jakieś garażowe zespoły, kabarety z piwnicy czy podrzędne gwiazdki, o których już nikt nie pamięta. Następnym razem ta "młodzież" będzie miała taką możliwość pewnie dopiero wtedy, kiedy stąd wyjedzie. Mega smutne, a jeszcze smutniejsze jest to, że to sama prawda.

196


gość ~gość (Gość)12.06.2018 23:42

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Piotrków niestety bez perspektyw, a szkoda bo świetnie ulokowany, prawie środek Polski obok przebiega A1, s8 czyli dobre połączenie logistyczne. Radomsko mniejsze i ma strefę ekonomiczną a Piotrków nie. Dalej głosujcie na kch i zatapiajcie się w bagnie niemocy.

43


hehehehe ~hehehehe (Gość)12.06.2018 21:33

A dla czego była dobra frekwencja? Bo młodzież sama sobie wybrała koncert.

233


gość ~gość (Gość)13.06.2018 01:21

Bo małolaty nie wiedzą,co to hip hop

101


gość ~gość (Gość)13.06.2018 01:10

To ma być dobra frekwencja ludzie dajcie spokój byłem tam i widziałem według mnie jak na zwycięzcę tego głosowania to żenada i nic więcej

75


gość ~gość (Gość)12.06.2018 23:46

Ja jestem rencistą i nigdy nie słyszałem o takim dziwnym zespole. Mamy w Piotrkowie np. orkiestrę dętą - mogła zagrać i nie trzeba by było kasy wydawać!

75


gość ~gość (Gość)13.06.2018 07:01

Niektórzy na koncert do Piotrkowa jechali 40km albo i jeszcze wiecej, więc Piotrków nadal pozostaje miastem emerytów i rencistów i jeden koncert niczego tu nie zmienia

112


jimbim jimbimranga13.06.2018 07:42

zadziwiające, po kilkuosobowym tłumie w amfiteatrze miejskim podczas juwenaliowych koncertów tutaj też się tego spodziewałem a tu masz:)

50


Rudolf ~Rudolf (Gość)13.06.2018 08:23

Nie tylko emerytów jeszcze gimbazy hehe.

62


MAŁGOŚC ~MAŁGOŚC (Gość)13.06.2018 08:32

Byłam widziałam ..................najważniejsze że podobało się młodzieży
Fakt jest taki że oczy miałam szeroko otwarte ponieważ nie widziałam ładnych parę lat tylu młodych osób i to było miłe zobaczyć ze nasz PT ma jeszcze tyle młodzieży jeszcze!!! ;)

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat