metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Magda ~Magda (Gość)22.04.2017 21:59

Piekny spektakl. Mialam przyjemnosc zobaczyc wraz z corka. Wielkie brawa dla dziewczyn za cudowny wystep oraz dla pana Tomka Balcerka za doprawcowany kazdy element choreografii. Polecam kazdemu.

40


pp ~pp (Gość)22.04.2017 23:20

Wspaniały spektakl. Czekamy na kolejny .Gratulacje dla Pana Tomka i całego zespołu Kontra.

30


Widz,gość. ~Widz,gość. (Gość)23.04.2017 07:07

Spektakl wspaniały!!!Brawo zespół Kontra,brawo pan Tomek!!!

40


Gość ~Gość (Gość)23.04.2017 07:55

Spektakl prawdziwy majstersztyk!Powinna go obejrzeć cała piotrkowska młodzież.Gratulacje dla wykonawców i choreografa.

41


gość ~gość (Gość)23.04.2017 12:27

Rewelacyjny spektakl . Brawo . Powinni wszyscy Piotrkowianie mieć możliwość zobaczenia

31


Zaproszony gość ~Zaproszony gość (Gość)23.04.2017 17:16

Premiera spektaklu na najwyższym poziomie Gratulacje dla Pana Balcerka i dziewczyn zespołu Kontra

31


puryc ~puryc (Gość)23.04.2017 22:59

cymes i mecyje, wreszcze prawdziwen geszeft. Jaka jest różnica między deszcz a pies?— Deszcz szczeka z rynnem, a pies szczeka z pyskiem.

13


Rodzic tencerki ~Rodzic tencerki (Gość)24.04.2017 07:40

puryc,chcesz uchodzić za elokwentnego,dowcipnego i ect.A nie lepiej napisać : np jestem janek kowalski przeszkadza mi wszystko dookoła-dzieci,zwierzęta,sąsiedzi i boli mnie czajnik od głupot.A ja mam dla ciebie wierszyk:Popatrz,popatrz ca za jeleń,w górze błękit w dole zieleń.Puryc jesteś żałosny!!!

12


Zachwycona ~Zachwycona (Gość)24.04.2017 18:31

Spektakl był niesamowity ! Polecam go wszystkim, zarówno starszym jak i młodszym ! Dziewczyny z zespołu Kontra wykazały sie wspaniałymi umiejętnościami tanecznymi i aktorskimi. Widoczny był pełen profesjonalizm ! Gratuluje całemu zespołowi, Panu Tomaszowi Balcerkowi i wszystkim, którzy włożyli serce... i nie tylko, w to spektakularne przedsięwzięcie ! Juz nie moge doczekać się kolejnego show  Wielkie brawa !!

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat