metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Prezes UKS REMO NIECHCICE ~Prezes UKS REMO NIECHCICE (Gość)14.11.2016 12:52

Dziękuję za opinie , może nieco zawyżone . Jestem mieszkańcem Warszawy . Pochodzę z Ziemi Piotrkowskiej . Tata urodził się w Bogdanowie , dziadek we Wronikowie . Dojeżdżam z Warszawy na treningi 2-3 razy w tygodniu . Pracujemy całkowicie społecznie . Nie dostajemy dotacji z gminy . Dzieciaki są wspaniałe . Dojeżdżają na treningi nieraz i 15 km rowerem lub idą na piechotę . Staramy się o uruchomienie obiektu w Mierzynie 64A przy tamie . Chcemy by powstał tam Ośrodek Sportów Wodnych . Zgłosiliśmy się w tej sprawie do Urz. Marszałkowskiego . Mamy sponsora Firmę H+H POLSKA . Dziękuję za wsparcie i dobre słowo .

40


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)16.11.2016 12:47

Nie wiem co to za nagonka na Gmine Rozprza :)
W gminie funkcjonuje UKS Gmina Rozprza, stowarzyszenie do którego uczęszcza ponad 150 dzieci mieszkających na terenie gminy.
Najpierw trzeba się dobrze zorientować a później szkalować innych.

30


zorientowany ~zorientowany (Gość)17.11.2016 12:48

Zobaczymy za rok jak Wola Krzysztoporska będzie oceniać współpracę z tym Panem, w Niechcicach pozostały nie zapłacone zobowiazania, ale to nie miejsce na takie dyskusje, pożyjemy zobaczymy. Mam tylko dziwne wrażenie, że te komentarze piszą góra dwie osoby, a tak nawiasem w Gminie Rozprza świetnie funkcjonuje UKS któremu życzę dużo sukcesów, merytoryczni działacze super dzieciaki z wielkim zaangażowaniem rodziców trzeba tylko za rok dobrze nagłośnić 2 puchar gminny. Pozdrawiam.

30


piłkarz ~piłkarz (Gość)13.11.2016 16:47

Wspaniała promocja sportu , kultury i NIECHCIC . Urząd gminy Rozprza sam pod sobą dołki kopie . Ściągnąć medalistów olimpijskich do takiej mieściny . Kim są ludzie z remo niechcice ? Jak to się robi ? Też chcę spotkać się z Lewandowskim i spółką . Czy działacze piłki nożnej są gorsi ? CHYBA TAK !!!!! Ich interesują tylko pieniądze . Brawo remo niechcice .

61


rozum ~rozum (Gość)20.11.2016 15:22

coś mi się zdaje , że zorientowany jest suto nagradzany przez władze z promocji . słusznie pożyjemy zobaczymy . Byle polityka była z dala od sportu i dzieci

00


kubus ~kubus (Gość)20.11.2016 16:03

Co byście nie napisali , impreza była super , teraz inni chcą na niej zaistnieć zamiast zrobić swoją . psy szczekają karawana idzie dalej . Bierzcie przykład i uczcie się . Zazdrość jest ślepa i lubi niszczyć . Jako futbolista czekam na ruch ze strony piłki nożnej . takiej rywalizacji chcę dla dobra sportu . Nie musi być od razu Lewandowski .

00


gość ~gość (Gość)11.01.2017 12:09

Zajęcia prowadzi dwa razy w tygodniu Lech Pawlak, dojeżdżając z Warszawy - były zawodnik i trener AZS AWF Warszawa? Znajdź jakiekolwiek informacje o prezesie, trenerze, AZS AWF Warszawa Lechu Pawlaku!!! cyt."http://www.pztw.org.pl/791-witamy-w-rodzinie-wioslarskiej"

00


ciekawski ~ciekawski (Gość)11.01.2017 13:31

"http://www.pztw.org.pl/791-witamy-w-rodzinie-wioslarskiej" na stronie w/w czytamy o panu Lechu Pawlaku-były zawodnik i trener AZS AWF Warszawa, ciekawe, u nas nawet wujek "Google" nic nie wie, skąd się wziął, co robił dotychczas, jakie ma faktyczne korzenie...?

10


Prezes i trener UKS REMO Niechcice ~Prezes i trener UKS REMO Niechcice (Gość)30.01.2017 14:45

szanowny ciekawski wejdź na licencje PZTW znajdź UKS REMO Niechcice . Klub ma licencje Polskiego Związku trener ma licencje Polskiego Związku zawodniczki posiadają licencje Polskiego Związku . trochę chęci i znaleźć informacje można . Jak widać łatwiej chlapnąć byle co . Nie jest Pan taki ciekawski jak się podpisuje . i taka jest Pańska uwaga . A informacje są i u wujka Google i stryja facebook Łatwo idzie szkalowanie tym bardziej , że jest się anonimowym

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat