metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tubylec ~tubylec (Gość)13.11.2016 15:31

gmino Rozprza za to co zrobiliście , na kolanach do Częstochowy . Brawo Wójt Woli Krzysztoporskiej za przyjęcie imprezy i uratowanie honoru ziemi piotrkowskiej .

40


potomek Kobendzy ~potomek Kobendzy (Gość)13.11.2016 15:38

Dzięki za przypomnienie sylwetki mego przodka . Nic o nim nie wiedziałem . Piękne połączenie pamięci o historii i kulturze ze sportem . Wspaniały sposób na poznanie naszej kultury przez dzieciaki . I jeszcze niepełnosprawni . Cóż więcej dodać . Chylę czoła . Proszę o więcej informacji kim są ludzie z uks remo Niechcice . Niech inni uczą się od nich .

40


XXXL ~XXXL (Gość)13.11.2016 16:24

Impreza halo !!!!! Goście imprezy jeszcze lepsi !!!! Co na to inne kluby . Też chcemy poznać z bliska najlepszych piłkarzy nożnych , szczypiornistów , zapaśników i innych . Starosto nie masz tam NOBLA dla tych ludzi z Remo i kim oni są . Nigdy o nich nie słyszałem . To jakiś mały klubik a robi wielkie imprezy .

30


polityk ~polityk (Gość)13.11.2016 16:30

wiwat UKS REMO NIECHCICE . Wiwat NIECHCICE . Skąd macie takich ludzi co robią takie super imprezy . Chcemy ich bliżej poznać . Gmino rozprza nie znacie się na polityce choć ją uprawiacie wobec dzieci i sportu . Jak wam nie wstyd . Stracić taką imprezę i nie szanować takich ludzi . HAŃBA , HAŃBA !!!!!

40


stonoga ~stonoga (Gość)13.11.2016 16:35

gmina rozprza - Remo Niechcice O : 7 . Wszystkie gole to samobóje . super impreza . co to jest to wioślarstwo . pierwsze słyszę , To muszą być wspaniali ludzie . Gmina im nie dorasta do pięt .

30


Zawodniczka klubu UKS Remo ~Zawodniczka klubu UKS Remo (Gość)13.11.2016 18:19

Organizatorzy imprezy z Uks Remo Niechcie to uczennice gimnazjum w Gorzkowicach i uczennica gimnazjum w Rozprzy - autorka komentarza. :)

20


Zawodniczka UKS Remo Niechcice ~Zawodniczka UKS Remo Niechcice (Gość)13.11.2016 18:32

Dziękujemy, ze podoba się Państwu nasza działalność!
I myślimy, że niebawem uslyszycie o nas jeszcze więcej :)

30


niezłomny1 ~niezłomny1 (Gość)13.11.2016 21:54

Niezłomny masz rację-wielki wstyd dla gminy! Gmino i władzo gminna obudź się!!! Mam wrażenie, że zatraciliście się w przedbiegach. Obce są wam: uprzejmość, życzliwość, profesjonalizm, kompetencje o zasadach moralnych nie wspomnę. Nie wystarczą wyjazdy do Rajczy, urzędniczy bełkot, stanie przy ,,mundurkach" i żałosne potańcówki świty.
Antygmina nr 1 w Polsce.

31


walduś ~walduś (Gość)09.11.2016 00:10

Oj tam, oj tam !
Zaraz wstyd dla Urzędu Gminy. Pod jaki paragraf podciągnąć taką imprezę ?
W przypadku powodzenia, komu i ile dać premii ?
-To nie są takie proste sprawy. Powiedziałby Ferdynand Kiepski.

16


obserwator ~obserwator (Gość)14.11.2016 06:43

obserwowałem tą imprezę dzieciaki zadowolone tak trzymać

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat