metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pytanie ~pytanie (Gość)11.01.2017 11:06

A w przypadku SP 10 i SP 2 to kto kogo wchłania: SP gimnazjum czy odwrotnie?

70


Ale reforma! ~Ale reforma! (Gość)11.01.2017 12:31

Jedni się wygaszą, inni się powchłaniają i każdy będzie zadowolony. Najważniejsze, że dyrektorzy nadal pozostaną dyrektorami i nie będzie protestów jak przy przenosinach SP 10 do IV LO. A z dziećmi jakoś tam będzie.

121


xxx ~xxx (Gość)11.01.2017 12:46

Wazne ze elita bedzie na stołkach a nikt nie pyta czy rodzicom pasują zmiany miejsc szkół. Do niektórych szkół posyła sie dzieci ze wzgledu na to, że jest blisko a teraz zamieszanie. Ci tam, ci tam a rodzice niech się dwoją i troją.

50


lutek ~lutek (Gość)11.01.2017 13:07

Nauczyciele , którzy nabyli prawa emerytalne nie tylko z gimnazjum , ale i z liceum i podstawowki na EMERYTURĘ!!!

171


oburzona ~oburzona (Gość)11.01.2017 12:49

w sp 8 dyrektor - wiadomo kto - to zostanie szkoła, pomimo złych warunków , sp 10 pomimo mobbingu też dobrze im się układa, a dobre szkoły likwidują. szkoda gadać

133


Adaś ~Adaś (Gość)11.01.2017 13:32

Stop PIslamizacji polskich szkół!!! Nie jest możliwe, aby przeprowadzić tak dużą reformę edukacji w tak krótkim czasie (kilka miesięcy) bez żadnych niedociągnięć. Sami Państwo widzę, ile mammy pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Wszystko jest robione pod publikę przez władze PIS i kościoła. Stop manipulacji medialnej TVP i populizmowi. Będzie mniej godzin biologii, chemii, fizyki, informatyki w zamian za historię (żołnierze wyklęci, Wałęsa zniknie z kart podręczników) i religię. W Polsce nie będzie wykształconej kadry medycznej, a w zamian kościół na każdym rogu z bandą fanatyków i ojcem Rydzykiem wykorzystującym wiarę starszych osób dla swoich interesów!

156


Gosc77 ~Gosc77 (Gość)11.01.2017 14:02

Najpierw powinni zlikwidowac Kartę Nauczyciela,powinno być tak jak w innych zawodach,,jesteś dobry,starasz się,,to masz pracę,bo proszę wybaczyć ale poziom nauczania niektorych nauczycieli daje dużo do myślenia..

103


ja ~ja (Gość)11.01.2017 11:14

gimnazja to porażka niech będą z powrotem zawodówki technika teraz te dzieci które nie chcą się uczyć będą miały prace a brak jest osób po zawodówkach na hydraulika czeka się 3 miesiące sami wyuczeni a po 3 fakultetach na liniach produkcyjnych pracują

2512


wyrwigrosz ~wyrwigrosz (Gość)11.01.2017 14:15

A ja się cieszę że z gimnazjum zwolnią panią która tyle krwi mi napsuła ucząc mnie. Super że będzie na bezrobociu:):):)

311


sklave sklaveranga11.01.2017 14:16

Wielkie manewry ruszyły. Ratujmy finanse samorządów takie hasło rzucił Kaczyński. Przepraszam nie finanse ale zdolność kredytową samorządu. Tu się zlikwiduje, tam się przeniesie, to się sprzeda i banki znowu udzielą kredytów. No bo jak powiedział Stalin ofiary nie są ważne, ważny jest cel! Cel uświęca środki. Po poniedziałkowym spotkaniu u marszałka Sejmu Jarosław Kaczyński prosto z parlamentu pojechał do szpitala wojskowego w Warszawie. I to jest najlepsza informacja od wielu lat. Dla takich chwil warto żyć.
Z listu do Koryntian. 
Drogi Boże, zabrałeś już mojego ulubionego aktora Patricka Swayze, piosenkarza Michaela Jacksona ,pisarkę Joanne Chmielarską …..Chcę powiedzieć że moją ulubioną partią jest PiS a moim ulubionym prezesem jest Kaczyński. Pozdrawiam i zapraszam na http://sklave.manifo.com/

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat