Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
warto wiedzieć ~warto wiedzieć (Gość)03.11.2014 22:37

Nareszcie w komentarzach wypłynęła sprawa "leczenia" i przyjmowania przez techników dentystycznych. Nie sprostują,ze nie są lekarzami,gdy ktoś mówi do nich "pan,pani doktorze". A to jest karalne. To tak jakby sekretarka w sądzie prowadziła sprawe,bo ...
Pan Wachowicz i Pani Wachowicz są technikami dentystycznymi i w ogóle nie powinni dotykać się do pacjenta,a jeśli to robią ,to takie sytuacje powinny być zgłoszone na policje i żądać odszkodowania.
Dziwne,że tyym problemem,czyli technik dentystyczny podszywający się pod instytucje-lekarz,jeszcze nie zajęło się TVN 24 lub inna telewizja.

81

pacjentka p Agnieszki ~pacjentka p Agnieszki (Gość)04.11.2014 02:34

Agnieszka Szlendak na Żwirki. Polecam!

02

Reklama ~Reklama (Gość)04.11.2014 07:27

zauważcie, że robicie reklamę dentystom! można przeczytać w sieci o dobrych a ten temat uważam za zbędny. Takie coś to w MAGLU może być

30

ech ~ech (Gość)04.11.2014 08:25

Teraz nie ma najlepszych dentystów.Moim dentystą był pan Żerek.

10

*gościówka* ~*gościówka* (Gość)04.11.2014 09:23

"dziewczyna-bez-zeba-na-przedzie" napisał(a):
~dziewczyna bez zeba na przedzie (Gość)

świetny nick :D

00

zadowolony ~zadowolony (Gość)04.11.2014 09:49

A mam dentyste co swietnie usuwa i druga osobe,co po wyjsciu z gabinetu nie mozna rozpozbac czy odbudowany zab jest z plomba czy swoj naturalny. I nie powiem,bo mi termin zajmiecie.

11

pacjent ~pacjent (Gość)04.11.2014 11:33

"pacjentka-p-Agnieszki" napisał(a):
Agnieszka Szlendak na Żwirki. Polecam!

Jak najdalej od Szlendak! Strata czasu, zdrowia, nerwów i pieniędzy!

40

duzy misio ~duzy misio (Gość)04.11.2014 12:12

Co tu duzo mowic i pisac u mnie numer jeden to Happy Dent i dr. Pawel Gniewaszewski. Przetestowalem kilku stomatologow w Piotrkowie i tylko on byl w stanie "wyleczyc" mnie z mojej fobii przed dentystami co nie udalo sie inne dentyscie przez przeszlo 30 lat. Kompetentny, mily i zyczliwy w stosunku do pacjenta. Co najwazniejsze wszystkich pacjentow traktuje tak samo i nie ma dla niego znaczenia czy leczy sie on prywatnie czy na NFZ.

12

mały misio ~mały misio (Gość)04.11.2014 21:03

"duzy-misio" napisał(a):
i nie ma dla niego znaczenia czy leczy sie on prywatnie czy na NFZ.

A czy tych prywatnie wpisuje potem jako wyleczonych na NFZ? To częsta praktyka u lekarzy leczących na NFZ.

20

q ~q (Gość)04.11.2014 22:35

"maly-misio" napisał(a):
A czy tych prywatnie wpisuje potem jako wyleczonych na NFZ? To częsta praktyka u lekarzy leczących na NFZ.

możesz to sprawdzić na stronie nfz https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/menu/open@info?view=001

10

Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc