metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciekawski ~ciekawski (Gość)24.04.2016 13:02

Czy nauczyciel pracujący na stawce godzinowej (w wysokości pracownika fizycznego) to dobre rozwiązanie? Czy motywuje dzieci mówiąc "ucz się Jasi, ucz, jak będzie miał studia to będziesz mógł zostać nauczycielem"? :-D

191


pątnik ~pątnik (Gość)24.04.2016 13:45

tee Leon, nikt tam nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje. Nie podoba się państwu nauczycielom, niech poszukaja nowej pracy.

514


nauczyciel ~nauczyciel (Gość)24.04.2016 13:45

Panie DYREKTORZE!!!!!! z Rękoraja Nadmierna pewność siebie zgubiła już nie jedną osobę i nie jednego dyrektora, trochę więcej szacunku dla pracy innych. Pana wypowiedź jest bardzo niegrzeczna i niekulturalna. Życzę powodzenia Stowarzyszeniu z Proszenia

182


sklave sklaveranga24.04.2016 13:55

W tej walce najwięcej stracą dzieci? Obok jest szkoła w Gazomi ale ciemnogród z Proszenia za wszelką cenę che utrzymać prywatny folwark dla kilku osób z którego te osoby całkiem całkiem sobie żyją. No pochwalcie się ilu absolwentów z tej niedzielnej szkółki poszło na studia? Dobra ilu dostało się do....właśnie gdzie? No a sukcesy w olimpiadach? Znajdzie się chociaż jeden? Mieszkaniec Proszenia który myśli o przyszłości swojego dziecka wybiera szkolę w Wolborzu., Moszczenicy, Piotrkowie. Jarosiki tarcie chrzanu.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

77


gość ~gość (Gość)24.04.2016 14:55

Oto i piękna polska mentalność, nam się udało, ale nikomu innemu nie ma prawa. Zamiast dzielić się doświadczeniami i wiedzą, lepiej (i łatwiej!) krytykować. Panie Tuta gratuluję pięknego przykładu dawanego podopiecznym

132


harry ~harry (Gość)24.04.2016 14:59

Z tego co się orientuję "ciemnogród" z Proszenia doskonale radzi sobie na wielu uczelniach w kraju, kontynuuje swoją edukację w liceach, jedna z absolwentek była finalistką olimpiady z języka polskiego.co do "dziadostwa", może tak jak napisał autor teksu dajmy stowarzyszeniu szansę i wystawmy ocenę po podjęciu działań, a nie przed.

111


Leon1 ~Leon1 (Gość)24.04.2016 13:43

Rękoraj to prywatny folwark jednego człowieka który grosze płaci. Czy tak powinna wyglądać szkoła ze z zewnątrz pięknie a od środka obóz pracy?

211


rodzic ~rodzic (Gość)24.04.2016 15:18

Panie dyrektorze z Rękoraja trochę klasy, pan tez zaczynał prawie od zera. Aby ocenia to trzeba mieć co . Prorokować pan nie powinien bo zaś pan nie prorok.

150


sklave sklaveranga24.04.2016 15:23

AD autor ~absolwent (Gość) Cytuję: Pobyt w tej szkole wspominam bardzo dobrze, dała mi ona solidne podstawy, .....Dostałam się na najlepszy uniwersytet w Polsce. Wiem o swoich koleżankach i kolegach z klasy, że również radzą sobie bardzo dobrze, studiują albo pracują. Proszę o nieznieważanie absolwentów i społeczności z Proszenia. Pozdrawiam
A kiedy to było w tamtym tysiącleciu? Ostatnio o sukcesach absolwentów szkoły w Proszeniu jakoś nie słychać. Kubeł zimnej wody jest bardzo ożywczy. Pozdrawiam
Więcej na http://sklave.manifo.com/

87


absolwent ~absolwent (Gość)24.04.2016 15:52

Do: sklave
Zależy jak zdefiniuje Pan sukces, jeśli mówimy o wygraniu Nobla, faktycznie nie słyszałam o absolwencie z takim osiągnięciem, jeśli weźmiemy pod uwagę dostanie się na Uniwersytet Warszawski na kierunek z dwunastoma osobami na miejsce udało to mi się "po niedzielnej szkółce". A o taki sukces chyba Panu chodziło, cytuję: No pochwalcie się ilu absolwentów z tej niedzielnej szkółki poszło na studia? Dobra ilu dostało się do....właśnie gdzie?
Pozdrawia rocznik 1996 (i tu się Panu nie udało...)

151


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat