metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)21.01.2018 15:26

Mój Boże toż to aquaparku jeszcze nie mamy , ale mamy w tej pipidówce już prawie galę mistrzów sportu. Właściwa to aby kolejność ? A może staliśmy się już światowym centrum piłki plażowej z plażą jak plaża copacabana, a ja tylko tego nie zauważyłem ? A co tam najważniejsze, że działacze będą sławić nazwę miasteczka.

170


mieszkaniec Opoczyńskiej ~mieszkaniec Opoczyńskiej (Gość)20.01.2018 16:51

Najlepszy burmistrz w Sulejowie po 1989 roku. Gratulacje, Panie Wojciechu!

1130


konstruktywna ~konstruktywna (Gość)21.01.2018 21:11

Przecież sami żescie go wybrali a Baryłę o niebo dużo mniejsze rzeczy ośmieszal i krytykował.A taki miał być amerykaski chi chi chi.Macie co chcieliscie !!!!!!!!!!!!!!!!Pogratulować ekipy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

125


oko ~oko (Gość)21.01.2018 21:52

O matko jaki odgrzewany wielokrotnie własny sos nie nudzi im się? jedni i ci sami chwilowo zaslużeni aż mdli.................

110


ciekawy ~ciekawy (Gość)21.01.2018 22:12

Jestem ciekawy na kogo zagłosujecie jak nie na niego?

112


dziadek mróz ~dziadek mróz (Gość)22.01.2018 09:41

No fajne te żółta pojemniczki na piasek. Jak znam sulejowskie realia musiały kosztować, oj musiały. Kurcze tylko żeby MZK znowu jakiegoś 2,5 milionowego długu nie złapał przez nie. A tak nawiasem to nie mogli kupić takich automatycznych inteligentnych co by same wokół siebie na przystanku posypały bo biedne stoją na tej lodowicy., albo może jakąś instrukcję, że każdy obywatel ma z łopatka iść na przystanek jadąc do pracy czy szkoły. Obok ośrodka zdrowia to tej lodowicy też nie trzeba posypywać bo tam stoi karetka to zawsze szybko jakąś babcię po święcie babci czy dziadka w święto dziadka zbierze. A co będzie jak radny, który tam dostał pracę w BOJO nogę złamie ?

120


gość ~gość (Gość)21.01.2018 20:18

Panie Wojtku! rodzice z Panem! hejtl tylko przed komputerem umiom a do roboty by poszli zobaczyć jak to jest społecznie robić jak Pan zurek! życzę powodzenia jak Pan czyta to napiszę - zwolennicy cicho siedzą bo wiedzom ze z głupimi dyskusji nie ma

518


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)21.01.2018 16:42

Wszystkie zamieszczone komentarze są krytyczne.Bardzo słusznie!To podsumowanie winno się odbyć na sesji,bądż innym spotkaniu z udziałem mieszkańców,aby wszyscy się dowiedzieli jak tu prężnie działają.To jest skandal,że taka impreza ,w takiej formie i w takim miejscu jest organizowana.Czy nie ma innych finansowych potrzeb?Impreza goni imprezę.Na każdej ci sami uczestnicy:p.Burmistrz,Przewodniczący , cała Rada i urzędnicy.Więcej się bawią niż pracują.Każda okazja do "balowania"dobra.Weżcie się w końcu za pracę,bo wybory wkrótce.

272


lopes ~lopes (Gość)22.01.2018 15:49

Hucpa

102


gostek ~gostek (Gość)22.01.2018 06:57

A Mazur był?

51


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat