metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
SteMa ~SteMa (Gość)25.06.2017 18:27

Burmistrz bardzo szybko zmienia front, kilkanaście tygodni temu na antenie TVN, zarzekał się, że jego decyzja z pewnością będzie negatywna. Dziś mówi, że nie będzie jej blokował, bo opinia prędzej czy później będzie pozytywna? Skąd ta pewność? Panie Andrzeju jeśli jestem czemuś przeciwny, to demonstruje to, a nie godzę się na to, bo i tak nie wygram. Jeśli jest Pan przeciwny, to może niech Pan stanie po stronie mieszkańców i to pokaże. Chyba, że jedno się mówi na antenie, żeby ładnie wyglądało, a drugie się robi! Podziękujemy przy wyborach!

83


Witek ~Witek (Gość)25.06.2017 20:47

Popieram mieszkańców bo nie powinna powstać ani jedna chlewnia na tak duża skalę bo to krótko mówiąc syf trucie środowiska a w promieniu kilometra smród do tego ciągłe wylewanie gnojowicy czyli siarkowodoru. Dlaczego Polska powiela błędy zachodu papugując wszystko co złe do nas. Od 27 lat rządy wspierają kułactwo niszcząc tradycyjne i zdrowe ekologicznie rolnictwo. Komu na tym zależy żeby zniszczyć do reszty naszą gospodarkę i rolnictwo a ludzi sprowadzić do roli niewolników obcych korporacji i temu należy się sprzeciwić . Pora by doszli ludzie do władzy i zrobili z tym porządek tak jak w 48 roku Bierut czyli upaństwowić a kułaków puścić w skarpetkach dla dobra społeczeństwa. Jeśli dobrze myślę to Burmistrz Wolborza jest powiązany rodzinnie z inwestorem więc jak ma się sprzeciwiać budowie . W gminie Wolbórz funkcjonują stare układy od czasu PRL-u dobrze o tym wiem i od lat nic tu się nie zmienia. !2 lat budowano kawałek obwodnicy z zalewem która to inwestycja nie doszła do skutku a Wolbórz jest odcięty na dobra sprawę od trasy więc nie ma ta miejscowość na nowe inwestycje i rozwój . Wystarczy popatrzeć na okolice huty od lat gmina kawałka drogi nie zrobiła i ja na miejscu pracodawcy nie zapłacił bym gminie grosza podatku . Pora na usunięcie istniejących chlewni jak i wiatraków przy trasie k/Wolborza gdyż postawione są nie zgodnie z prawem i zagrażają bezpieczeństwu kierowców szczególnie ten jeden blisko trasy. jak widać lewackie rządy w Polsce zaprzedały się Brukseli i działają na szkodę ojczyzny i społeczeństwa dla tego por by społeczeństwo zmądrzało i przestało głosować na PIS i lewaków bo my mieszkańcy nie chcemy w gminie trucicieli cwaniaków których to Bruksela wspiera

92


Jamroży ~Jamroży (Gość)25.06.2017 21:35

Jak burmistrz nie potrafi sobie z tym poradzić to trzeba go zmienić.
Widziały gały co wybierały.

50


buffon ~buffon (Gość)25.06.2017 21:41

będą na was mówić kaułboje w srock tak nazywaja teraz na was kolej bedzie

30


klugen ~klugen (Gość)25.06.2017 21:48

poleci jak juz nie polacjała koperta i zrobią co będą chcieli a ludzie nie będą mieli co do powiedzenia jedna rada załatwiać to przez media telewizja itd chwytać wszystkie programy nagłaśniać itd może coś pomoże bo w tym kraju za dużo jest samowolki

30


ffff ~ffff (Gość)25.06.2017 20:46

ma hajs to se robi

30


aga ~aga (Gość)25.06.2017 22:19

Ja coś o tym wiem burmistrz ma wszystko w nosie dba o siebie a nie o mieszkańców ludzie walczące o swoje bo warto nie miejcie złudzeń jeżeli sami nie weźmie cie sprawy w swoje ręce nikt wam nie pomoże żaden burmistrz ani radny uda wam się trzymam kciuki

51


ziom ~ziom (Gość)25.06.2017 22:26

A po 1 dla czego burmistrz z rodzina ucikl od wlasnej chlewni jakies 4 km a innym karze mieszkac w somsiedzwie. Po 2 gm wolborz wydala juz na plan zagospodarowania przesztrzennego ok 1 miliona zl( w poprzedniej kadencji) gdzie sa te pieniadze lub plan ? Bo ma ani jednego ani drugiego. Po 3 czy ochrona srodowiska prowadzi jakies badania kture wskazuja wplyw chlewni srodowisko i ludzi? A po 4 budowac trzeba i trzeba stworzyc strefy smrodowe i tam budowac ile kto czego che.

41


Dan ~Dan (Gość)25.06.2017 22:45

Do SteMa- mylisz fakty opisywana sprawa dotyczy chlewni w Żarnowicy gdzie burmistrz wydaje pozytywną opinię.Sprawa z TV dotyczy chlewni w Świątnikach i tutaj burmistrz jest przeciwko. Osobiście jestem ZA budowaniem chlewni,od tego w końcu mamy wieś.Czasy wsi spokojna wsi wesola już dawno minęły, teraz jest biznes.

09


gość ~gość (Gość)26.06.2017 09:08

Zawsze mówią że nie będzie śmierdzieć a co innego wychodzi.Za dużo już tych bałorów sie robi.Wieś wsią ale całe życie mieszkać w smrodzie??

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat