metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mieszkaniec Kasztelanskiej ~Mieszkaniec Kasztelanskiej (Gość)28.04.2017 15:28

Na ul. Kasztelanskiej w PT mamy to samo . Woda z autostrady i ekspresówki nas zalewa a dodatkowo chodzimy po wodno błotnej mazi ze szlaki .

102


obs. ~obs. (Gość)28.04.2017 16:41

No mając już taki autorytet i doświadczonego strażaka burmistrz Ostrowski może powiedzieć - wszystko jest pod kontrolą. Ale monitorowanie trwa już lata a woda w Pilicy to wzrasta /jest źle/ to opada -jest dobrze...

61


ja ~ja (Gość)28.04.2017 17:08

informuję że te chałupy i stodoły to nie Sulejów

93


XxX-xxx ~XxX-xxx (Gość)28.04.2017 17:52

Jak by tak się taka woda dłużej utrzymywała to nawet ryż by można było posadzić :)

130


Witek ~Witek (Gość)28.04.2017 15:13

A podobno wszystko pod kontrolą jak mówił minister Błaszczak a tu proszę co rok to samo

811


Nareszcie jakiś sukces burmistrza ~Nareszcie jakiś sukces burmistrza (Gość)28.04.2017 18:17

Sądząc po poziomie wody w Pilicy, burmistrz ze swoją z-cą ogloszą sukces. Spełniłem obietnicę wyborczą - Pilica pogłębiana. Hurrrrrra.....

94


manieck ~manieck (Gość)28.04.2017 19:49

Na Luciąży lepiej nie będzie. Zbiornik w Cieszanowicach przelewa się już od ok. 1,5 tygodnia, jak nie lepiej. Tym samym nie zatrzymuje nic wody i wszystko płynie dalej. Ciekawe tylko czy biorąc pod uwagę prognozy pogody nie można było przygotować wcześniej zbiornika i zrzucić część wody ? Ja nie wiem po co trzymać pełny zbiornik przed deszczami.

91


Soolejowianka ~Soolejowianka (Gość)28.04.2017 21:30

Pan Kapiec już ma stanowisko? A gdzie zapowiadana emerytura, rodzina i dalekie podróże ? Nie spodziewałam się tego po tej osobie, a tutaj każdy za złotówką goni. Wiedzy i doświadczenia pewnie nie brak ale styl i smak do tej osoby się skończył.

84


mom ~mom (Gość)29.04.2017 06:59

Czy te tereny zalewowe powstały w XXI w ?? A może powstały przed wiekami ?? Dla budujących tam domy wiadome było, że są to tereny zalewowe !! ...... no i się wybudowali, i teraz płaczą, i wołają odszkodowań ...... kto dał zezwolenie na budowę domów na terenach zalewowych ....... przypuszczam, że wyżebrali w M.U. Sulejów a teraz płacz .....

151


nonl ~nonl (Gość)29.04.2017 11:30

bida zamiast pieniądze na istotne rzeczy wydawać to lepiej w h>>a

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat