metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
news ~news (Gość)24.04.2017 14:46

new z doopy zapomnieliscie napisac ze trzeba miec profil zaufany, aby sprawdzic punkty to jest z rzetelnoscia na bakier

25


żenua ~żenua (Gość)24.04.2017 19:57

bez zaufanego profilu tego nie zrobisz, więc biegusiem fo urzędu....żenua jak zwykle...

31


Maniek ~Maniek (Gość)24.04.2017 20:05

Przecież kazdy mój kumpel mówi ze jestem zaufany a tu i tak nie moge sprawdzic.Ale szit

10


Witek ~Witek (Gość)24.04.2017 22:39

Po co to komu wyrzucona kasa na kolejny system i szuka się naiwnych by ujawniali dane a druga sprawa ujawnianie danych bez mojej zgody jest niezgodne z prawem . ja osobiście żadnych spraw przez neta nie załatwiam i tego nigdy nie zrobię a durne społeczeństwu leci korzysta i nie myślą ,że są inwigilowani na każdym kroku w ten sposób i tylko patrzeć jak znajda sie pierwsi naiwni co dadzą się zaczipować jak psy

12


PoP ~PoP (Gość)25.04.2017 10:32

Profil Zaufany (bezpłatny podpis elektroniczny) wyrabia się tylko raz, a może służyć przez kolejne lata i dzięki niemu możemy załatwiać wiele spraw online (w ZUS, Urzędzie Skarbowym, urzędach miast/gmin, szkołach, przedszkolach, ministerstwach). Sprawdzanie punktów karnych to tylko jedna z wielu e-usług, którą możemy załatwić dzięki Profilowi Zaufanemu. Niektóre komentarze poniżej świadczą, że osoby zupełnie nie wiedzą o co chodzi, a jednak hejtują.

10


Zanzi ~Zanzi (Gość)25.04.2017 12:05

Jak ja bym dostała punkty karne, to bym pamiętała, ile ich mam :)

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat