metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lena ~Lena (Gość)19.03.2013 12:36

Wyrazy współczucia dla rodziny Zmarłej (*)
To straszne...

00


anka ~anka (Gość)19.03.2013 12:24

to jednak naprawdę właścicielka baru przy ktorym stoi Jadźka...

00


kierowca ~kierowca (Gość)19.03.2013 12:08

zgadzam sie z normalnym w 100%
- ja tam bardzo czesto skrecam w lewo i srednio co drugi raz jestem zmuszony wymusic przed tym z naprzeciwka bo ten co jedzie za mna to jest blizej niz przyczepa i jeszcze marudzi pod nosem bo ja skrecam
- brak kultury na drodze i do tego jeszcze pogoda
- wspolczuje rodzinie tej kobiety

00


ingo ~ingo (Gość)19.03.2013 12:02

"Piotrkowianin" napisał(a):
A kto tak robi? Osoby, które nie myślą za kierownicą.

Co przez to rozumiesz?
Popatrz sobie na skrzyżowania AK i Słowackiego, oraz Kostromska i WP. Trzeba skręcic koła i nawet wstępnie pojechać, aby zobaczyć, czy jest droga wolna. Poza tym, dziś jest tak ślisko, że nawet gdyby nie miała skręconych kół i tak mogłoby ją rzucic na drugi pas jeśli dostała strzała z tyłu po prawej.

00


anka ~anka (Gość)19.03.2013 11:34

[*] współczuję...

00


normalny ~normalny (Gość)19.03.2013 11:30

jeżdżę sporo na tym odcinku również i co się widzi debili to nie ma żadnego wytłumaczenia. Przypominam że na tej drodze jest ograniczenie do 90. Jedzie sie czasem 110-130 i są tacy co im mało i siedzi Ci taki na dupie. Tylko się go zatrzymać i dać w ryj bo inaczej to ten naród się nie nauczy.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.03.2013 11:25

"yy" napisał(a):
Nie koniecznie , możesz mieć koła na wprost jak dostaniesz w tylna lewa stronę to bardzo zbliżona komplikacja wyjdzie .

A jak spadnie na Ciebie meteoryt albo stacja kosmiczna "Mir", to nawet włączone światła mijania, zapięte pasy bezpieczeństwa i 6 poduszek powietrznych nie pomogą.

00


odwiedzajacy ~odwiedzajacy (Gość)19.03.2013 11:15

moze i masz racje ale by mozna bylo starac sie wyprowadzic auto. ale nie powinnismy osadzac innych i nazywac kretynami bo kazdemu moze sie przytrafic chodziaz tego nie chcemy. prawda

00


yy ~yy (Gość)19.03.2013 11:08

Nie koniecznie , możesz mieć koła na wprost jak dostaniesz w tylna lewa stronę to bardzo zbliżona komplikacja wyjdzie .

"odwiedzajacy" napisał(a):
jest roznica jak miala skrecone kola gdyby miala kola na wprost to by ja wypchna do przodu a nie na przeciwlegly pas. i nie powinnas nazywac kogos kretynem bo ta osoba napewno nie chciala tego zrobic. gdyby wiedzial ze tak sie stanie to by pewnie niewychodzil z domu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat