metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
agnes ~agnes (Gość)12.06.2013 13:04

Na moim podwórku odbywa sie dramat.Nikt ze znajomych czy rodziny nie przyjezdza twierdzac ,ze smierdzi.Moje dziecko ma katar zreszta ja tez,ciekawe czy to nie od tego wstretnego smrodu,ktory wydobywa sie z prywatnego gospodarstwa(chlewni).Probowalam porozmawiac z wlascicielem ale jak to on stwierdzil ze:jestem panienka i nie ma za co przepraszac.Najgorsze byly slowa takie jak "Mam wszystkich w dupie ze im smierdzi"powiedzial rowniez,ze jeszcze sie rozbuduje,a tak naprawde to jego chlewnia nie spelnia zadnego z wymogow UE. Co moge w takim wypadku zrobic?Najwazniejsze tutaj jest zdrowie mojego 2 letniego synka,ktorego pan gospodarz jak to powiedzial ze ma gdzies..prosze o pomoc...

20


Moskwiczanie ~Moskwiczanie (Gość)26.01.2014 17:37

Bardzo współczuję,takie tematy trzeba nagłaśniac..Może trzeba poprosic telewizję o pomoc..?np p.Jaworowicz?My mieszkamy w Moskwie i w sąsiednich Lipinach pan "biznesmen" chce nam zafundowac taką tuczarnię świń.Sprawa jest od sierpnia 2013 w gminie a dopiero teraz w styczniu ujrzała światło dzienne.Gmina Nowosolna/czytaj p.Wójt/musi miec w tym swój interes.Ciekawe jaki??Mieszkańcy sąsiednich okolic protestują przeciw budowie.Decydujące zdanie ma p.Wójt bo to on podpisuje zgodę na inwestycję.
Pozdrawiamy i zyczymy wytrwałości w Pani walce..

72


jan ~jan (Gość)12.10.2014 09:36

Na wsi śmierdzi.Znam przypadki,że ludzie stawiali chlewnie 30 lat temu, w polu.Teraz są otoczeni nowymi domami.Nowym mieszkańcom śmierdzi.Kiedyś Bóg się zdenerwuje i zrobi z hołotą porządek

25


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat