metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
XXr ~XXr (Gość)13.05.2017 09:55

ciekawe ile z nich ma już kupione bilety do UK, Norwegi itd.

112


eryk ~eryk (Gość)13.05.2017 10:21

Pokażcie chociaż jedną fotkę pielęgniarza w białym czepku. Ślubują idei humanizmu a po ślubowaniu jak nie dostana podwyżki wynagrodzenia w d...e mają ideę humanizmu i wyjeżdżają do Niemiec opiekować się za 2000 euro miesięcznie dziadkami bogatych Niemców.

54


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)13.05.2017 12:03

Już widzę pielegniarza jak szybko biegnie z kaczką...
Kurcze współczuje zawodu..
Widze że młode nabytki zaraz bedą w oku lekarzy ;->

22


Xxxx ~Xxxx (Gość)13.05.2017 12:17

Jeśli wyjadą, tzn. ze juz są nie w porządku? Łamią w jakiś sposób przysięgę? Nie!!! To nie pisz człowieku bzdur!

30


cynik ~cynik (Gość)13.05.2017 12:19

do eryka."Slubują" też lekarze i co z tego wynika? Ciągle mają mało.Ale do rzeczy.Jeśli państwo polskie nie docenia tej grupy zawodwej to nie ma się co dziwić ,że pielęgniarki uciekają tam gdzie im dobrze płacą. Opieka nad Niemcem /niekoniecznie starym/ za pieniądze trzykrotnie większe jak w Polsce chyba jest zrozumiała. Patriotyzm zostaw sobie na co miesieczne ...wiadomo co...

71


szacunek ~szacunek (Gość)13.05.2017 13:40

Ten zawód mogą dobrze wykonywać jedynie ludzie z powołaniem i przed takimi chylę czoła za ich ciężką i odpowiedzialną pracę, którą trudno zmierzyć pieniędzmi.

101


pielęgniarka ~pielęgniarka (Gość)13.05.2017 10:12

Dziewczyny co wy robicie, zrezygnujcie póki czas.Całe życie będziecie na służbie nie w pracy.Pracuje w POWIATOWYM ZOZ ponad 30 lat i zarabiam na rękę 1600 zł, mam wyższe wykształcenie. Chcecie takiej przyszłości dla siebie????ŻENADA!!!!!!

137


Witek ~Witek (Gość)14.05.2017 08:20

Jest wiele ciekawszych zawodów a pielęgniarka obecnie nie ma poszanowania ani u kierownictwa szpitala i lekarzy szczególnie bo miałem okazję się przekonać o tym .Pielęgniarka dla lekarza jest jak służąca choć nie ustępuje wykształceniem lekarzowi bo ci mniej potrafią jak aptekarz a najwięcej się mądrzą

20


obserwartor ~obserwartor (Gość)15.05.2017 10:49

cyt. :,,Pokażcie chociaż jedną fotkę pielęgniarza w białym czepku" . teraz zamiast czepków dziary na plecach tudzież karku.żenada

02


Przyszła pielęgniarka ~Przyszła pielęgniarka (Gość)14.05.2017 10:38

Jako przyszła pielęgniarka ani razu nie pomyslałam o wyjeździe za granicę z naszego kraju. Co do pensji, fakt, nie są wysokie, istnieje ryzyko wielu niebezpieczeństw, ale kto ma się tymi pacjentami zajmować? Lekarze? Ich zadanie to leczenie, a nie opieka. Może jeszcze ślepo wierzę w idee humanizmu, moze jestem naiwna, moze nie. Wiem jedno! Chcę pomagać drugiemu człowiekowi!

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat