metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
iiiiiiiiiiiiiii ~iiiiiiiiiiiiiii (Gość)27.02.2017 13:55

Pani przedszkolanka najbardziej szczęśliwa.

111


ha ~ha (Gość)27.02.2017 18:41

Aktor Karolak super, ale z Komorowskim dał plamę na całej linii.

75


Pietrek Pietrekranga27.02.2017 20:49

tez mi gwiazdor chyba ze spalonego teatru

144


kolorowy85 ~kolorowy85 (Gość)27.02.2017 22:16

Zazdrościcie Karolakowi i tyle,wielu z was chciało by być na jego miejscu.)

57


asd ~asd (Gość)27.02.2017 23:23

Fajne fotki. W końcu coś pozytywnego.

25


loko ~loko (Gość)28.02.2017 08:25

Pan który bezczelnie kłamał i manipulował faktami w ostatniej kampanii prezydenckiej !!! Powinien to odsiedzieć albo odpracować społecznie !!! Ale Duda go ułaskawił zanim został prezydentem ,a to świadczy o słabości ,bo ktoś kto reprezentuje taki kraj jak Polska nie może się uginać w takich błachych sprawach .W historii Polski było wiele takich czarnych charakterów i historia o nich dobrze pamięta
Aktorzyna z niego marny ,a biznesman jeszcze gorszy ,ale lubi się klepać po plecach i podpinać bo myśli że mu coś skapnie ,a tymczasem wszyscy mają go ...

66


Magik Dżonson ~Magik Dżonson (Gość)28.02.2017 18:54

Kilka zdjęć z aktorem nazywacie sesją zdjęciową? Buahahahhahaha
Idąc tym tropem to ja dzisiaj nie kłóciłem się z żoną tylko prowadziłem z nią ożywioną dysputę, no i oczywiście nie jadłem kolacji tylko zaspokajałem swoje podstawowe potrzeby egzystencjalne.

20


Kardasz ~Kardasz (Gość)28.02.2017 19:13

Po minach dzieci widać, że wolałyby spotkanie z Power Rangers ....sorry Winnetou, ale trzeba zrobić przyjemność opiekunkom, może nie będzie trzeba leżakować ;D

30


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)28.02.2017 17:09

Określenie "gwiazdor" w stosunku do Karolaka jest mocno na wyrost. Gwiazdorem to jest Jackie Chan. A Karolakowi kupcie snickersa.

31


bambix ~bambix (Gość)27.02.2017 12:11

Phi, też mi wielki gwiazdor! Gdyby te przedszkolaki miały sesję zdjęciową z gwiazdorem trybunalskiego dziennikarstwa... pomarzyć nie wolno? Sorki, ale jednak słowo "dziennikarstwa" muszę ująć w cudzysłów, taka sytuacja.

916


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat