metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dopóki ~dopóki (Gość)02.06.2018 23:21

Dopóki przełożeni będą zajmować stanowiska z protekcji i po znajomości, będzie coraz gorzej. Jakiś prostak nagle łapie trochę znajomości w żagle i zostaje funkcyjnym i co on wie o pracy w zespole. Oni na te stanowiska nie przechodzą żadnych badań, żadnej wiedzy jak dowodzić grupą ludzi, często mają braki w osobowości i mazą jedynie o pokazywaniu innym, że oni mogą wydawać rozkazy i mówić innym co mają robić.
A jak do tego dochodzi nienasycone łaknienie okazywania im szacunku oraz przeświadczenie, jacy to oni są super, bo z pozycji siły dojadą podwładnego, to mamy co mamy.

291


gość ~gość (Gość)01.06.2018 19:04

A może przyczyny trzeba szukać wśród przełożonych? Słyszałem z kilku iezależnych źródeł ze ten policjant składał skargi na mobbing w pracy w komendzie wojewódzkiej. Czy taki aspekt tez jest brany przez śledczych podczas wyjaśniana przyczyn tej tragedii?

302


gość ~gość (Gość)01.06.2018 22:14

Fakty są takie, że do policji przyjmują słabych..... Poza tym robią kolesi przełożonymi np. Jacek Rz, który się na to nie nadaje.... Mimo to nie rozwiązuje sie w ten sposób problemów bo przysparza ´ je innym a rodzina traci najwięcej...

183


Jasia ~Jasia (Gość)01.06.2018 21:51

Przecież mógł zmienić pracę.Ja zmieniałam kilkakrotnie aż znalazłam taką do której chce się chodzić.Przecież mógł pracować jako ochroniarz w supermarkecie i też łapał by złodziei. Praca nie ma nic wspólnego z życiem osobistym.To co ja miałabym znęcać się nad mężem i dziećmi bo w pracy nie tak. Pracę zostawia się w pracy.

1410


gość ~gość (Gość)02.06.2018 16:20

Nie dziwne ze brakuje chetnych do pracy w tym burdelu na szkolnej.

223


gość ~gość (Gość)02.06.2018 07:32

Szkoda chłopa ale co decyduje żeby iść do milicji?Liczą pewnie na szybką emerytkę ?

148


gość ~gość (Gość)02.06.2018 03:04

Współczuję przełożonym za kilka lat. W tej firmie coraz ciężej się rządzi. Przychodzą ludzie do firmy bez przeszkoleń wojskowych jak OPP czy służba kandydacka. Kiedyś do policji przyjmowali młodych sprawnych ludzi, teraz 40 latkowie którym nie wyszło coś w życiu zawodowym i chcą spróbować. I wtedy zaczyna się problem jak 35 latek z ponad 10 letnim stażem ma rządzić tym doświadczonym na rynku pracy 40 latkiem który wie lepiej... A wie gówno o Policji

103


gość ~gość (Gość)02.06.2018 02:56

Teraz co niektórzy będą wykorzystywać śmierć tragiczną do własnych celów i porachunków. Wstydźcie sie

103


Jag ~Jag (Gość)01.06.2018 23:52

W sprawie mobbingu w piotrkowskiej KMP prowadzona jest sprawa w prokuraturze. Nagle, z niewiadomego powodu czynności nabierają tempa !!!!!!

203


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat