metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mom ~mom (Gość)18.02.2018 18:07

Oj nieładnie, Magistrat olewa ziomali ul. Łódzkiej - Porazińskiej.......... może dlatego, że na głowie mediateka. Na dzień dzisiejszy, Swojskiej wystarczy mała przyczepa szlaki z ciepłowni, dwóch pracowników z łopatami i żaby. Dwie godziny i po problemie. Ale ........... !!!!!!

70


gość ~gość (Gość)18.02.2018 14:20

Jest ul. Swojska w Piotrkowie? Ja znam Słowackiego, Sikorskiego czy Sienkiewicza, ale o Swojskiej pierwszy raz słyszę.

18


O czym mowa? ~O czym mowa? (Gość)18.02.2018 17:53

Skoro Prezydentowi Miasta nie przeszkadza, że na terenie Piotrkowa jest taka droga...

71


zdrowo myślący ~zdrowo myślący (Gość)18.02.2018 16:53

Już w ubiegłym stuleciu ul.Swojska była na planie miasta(rok 1975).Status tejże ul.-prywatna.J wtedy to za czasów panującej komuny,MIASTO dbało o nawierzchnię wyrównując ją w okresie wiosenno-jesiennym w zimowym odśnieżając.Dziury w nawierzchni stanowią duży problem w poruszaniu się pieszych jak też pojazdów (również miejskich).Proponuję zmianę nazwy ulicy na :Dziurawa,Błotna i.t.p.

90


sąsiad z ulicy Wąskiej ~sąsiad z ulicy Wąskiej (Gość)18.02.2018 20:09

od lat się współczuję mieszkańcom ulicy Swojskiej, jaką drogę muszą przemierzać, szczególnie po opadach deszczu.

61


dj..hubertus ~dj..hubertus (Gość)18.02.2018 21:32

jak beda wbory to napewno ktos bedzie chcial zrobic ta droge aby glosowano na niego tak jest za zwyczaj

41


gość ~gość (Gość)18.02.2018 22:22

Ale roszczeniowe towarzystwo, mnie się rower popsuł i jeszcze kosiarka. Też mam żądać żeby mi go naprawił, a trawkę zdium ma przycinać?

36


Macie własność to zróbcie zrzutkę i do roboty ~Macie własność to zróbcie zrzutkę i do roboty (Gość)18.02.2018 13:13

To tak, jakby od władz miasta właściciele mieszkań w spółdzielniach mieszkaniowych im. J.Słowackiego i pozostałych, domagano się remontu osiedlowych uliczek. Macie nieruchomości to dbajcie o drogę. A jak nie to przekażcie na rzecz miasta i wówczas będziecie mieli prawo do narzekania na prezydenta Chojniaka.

97


gość ~gość (Gość)19.02.2018 09:28

ładnie wyglada

30


gosc1 ~gosc1 (Gość)19.02.2018 07:06

jesli ulica jest prywatna, to sorry, ale dlaczego ma być robiona za publiczne pieniądze? mieszkańców obowiązków jest zebrać odpowiednią kwotę i zadbać o stan swojej ścieżki

77


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat