metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kto jest sortierem ~Kto jest sortierem (Gość)20.02.2018 09:52

Jakie uprawnienia i jaką wiedzę posiada Sortier - przydzielający opaski. Po wydarzeniach sprzed lat, które miały miejsce w województwie wskazana jest przezorność. Kto ponosi odpowiedzialność za decyzje Sortiera.

31


Resus ~Resus (Gość)20.02.2018 10:02

Dobrze powiedziane, większości tam to naprawdę się pochrzaniło z przychodnią. A potem się czeka nie wiadomo ile przez takie osoby i wzrasta zdenerwowanie. Sam jak byłem na poczekalni dla pacjentów przed gabinetem, pewien Pan wyszedł z kroplówką i nie miał gdzie nawet usiąść. Albowiem osoby towarzyszące zajęły wszystkie miejsca i nie raczyły nawet Panu ustąpić miejsca.

01


... ~... (Gość)20.02.2018 10:08

Byłem tam dwa razy. Za każdym razem ze świeżym urazem(raz moim raz córki). Najbardziej denerwowali mnie cwaniaki. Raz były dwie osoby które uderzyły się w paluszek(szok, żeby tylko od tego nie wyzionął ducha). Za drugim razem czekałem za paniusią która doznała urazu 5 dni wcześniej. Do tego jest SOR???
Mam pytanie do dyrekcji: czy nie uważacie, że ten cały SOR powinien być przebudowany? Ciekawe jak się czyją pacjenci przywożeni na noszach? Wszyscy się przyglądają i oczywiście podsłuchują.

50


gość ~gość (Gość)20.02.2018 10:08

Robi sie tak bo ludzi nie stac na prywatne wizyty u specjalisty a gdy juz pojda prywatnie to zaplaca 150zl za wizyte i efektu nie ma.w piotrkowie po wypadku na wizyte u ortopedy czeka sie trzy tygodnie a ten popatrzy z gory na chora konczyne i powie'no dobrze jest lepiej'a efeku brak!!!

30


czes ~czes (Gość)20.02.2018 10:19

W pierwszej kolejności pijaczki poobijane, co z własnej woli chleją i żerują na naszych pieniądzach czyli zapomogach państwowych, a człowiek z objawami zawału cztery godziny czeka. Może się doczeka.... Taki piękny kraj... Trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować.

100


specjalista ~specjalista (Gość)20.02.2018 10:20

12 lekarzy???z tego co widzę od 2 lat nie ma lekarza SOR-u i karetki P muszą kierować chorych na konkretne oddziały co jest wbrew ustawy,o czym lekarze którzy wiedzą o tym mają często pretensje czemu do mnie?! bo pan ratownik medyczny nie może kierować na oddział.Pomijam już fakt że lekarze schodzą z oddziałów i nie są cały czas na SOR.Może szefostwo zamiast wpijać kolejne słupki na trawnikach i malować kolorowe koperty na placu zajęli by się tym problemem,ponieważ to również wydłuża czas oczekiwania pacjenta.

40


veganizm ~veganizm (Gość)20.02.2018 10:32

nie chodźcie do lekarzów, bo wam jeszcze coś przeoczą, albo wytną nie to i zajrzą pod spódnicę :)
a szpitale (w sumie cała służba zdrowia w PL to żal. pl - najlepiej by chodzić prywatnie, to moze cię przyjmą )

12


cynik ~cynik (Gość)20.02.2018 10:34

Kraj się "wyludnia". Pięć milionów w dwie dekady.Co byłoby gdyby te pięć milionów było na miejscu.Owszem na słuzbie zdrowia można zarabiać ,ale nie w tak brutalny sposób jak to się dzieje w Polsce. Mamy rok 2018 ,kraj ponoć bardzo unijny a pacjentów traktuje się ....nie będę pisał. No ,ale możesz być wyleczony jak masz w zapasie trochę "dudków". Tak ,tak państwowa służba zdrowia to fabryka zarządzana przez "politycznych menedżerów"...zysk ,zysk,zysk, /oszczędzości!???/.....

41


misiek ~misiek (Gość)20.02.2018 10:54

witam serdecznie otóż w tamtym roku uleglem wypadkowi nogi zostala przygnieciona przez ciezki przedmiot oczywiscie zawieziono mnie na odzial sor z ogromnym bolem po czym pani zakwalifikowala mnie do grupy ostatniej czyli tej zielonej a ja z bolu nie moglem wytzymac wiec nie wiem czy to jest takie dobre gdyz osoba siedzaca w rejestracji sor wydala mi sie zaniekompetentna bez urazy

50


Witek ~Witek (Gość)20.02.2018 12:05

W czasie okupacji też była selekcja i gdzie ta służba zdrowia z czasu PRL-u gdzie nie oglądano się na kopertę a jak dorwali pacjenta to dwa tygodnie na obserwacji obowiązkowo było leżeć. Za to dziś bardziej o zwierzaki państwo dba niż o człowieka. Tu konkretnie po pomoc nie ma co przychodzić sam się o tym przekonałem . Przyjście tu oznacza jedno ,że możemy sobie poważnie zaszkodzić dopiero

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat