metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
SUPER DLA ROZPRZY! ~SUPER DLA ROZPRZY! (Gość)07.12.2010 21:13

Te wyniki w Rozprzy pokazały jak dość mamy rządów Pana Witka! Zastanawiam się czy obecny wójt da radę wyciągnąć Rozprzę z takiego długu jaki nam zafundowali poprzednicy! Podobno 55% zadłużenia najwięcej w całym powiecie!

00


żuczko ~żuczko (Gość)07.12.2010 21:19

"olek1" napisał(a):
A nie wiecie kto będzie zastepca wójta?


wiemy wiemy z klanu Magaczów

00


pracownik ~pracownik (Gość)07.12.2010 21:57

Moszczenica. Jestem pracownikiem UG i jakoś nic nie wiem żeby ustępujący wójt należał do jakiejkolwiek partii. Ludzie nie piszcie bzdur.

00


dno ~dno (Gość)07.12.2010 22:02

jeden uklad odszedl nadchodzi nastepny misztele cubaly jedrzejczyki i reszta kolesiów a mnie szkoda rozprzy pozdrawiam coraz bliżej dna

00


tubylec ~tubylec (Gość)07.12.2010 22:59

Szanowny Pracowniku UG, osiem lat temu ustępujący wójt ubiegał się o to stanowisko wspoerając się znaczkiem Samoobrony na plakatach, nie wiem, czy był członkiem tej partii, czy tylko startował z jej listy. Dla mnie to był przejaw jawnego koniunkturalizmu, choć nie powiem: pan Lech miał u mnie kredyt zaufania, który niestety bardzo szybko roztrwonił. Oby nowo wybrany wójt spełnił choć połowę z pokładanych w nim nadziei.

00


Brawo! ~Brawo! (Gość)07.12.2010 23:20

Nieśmy nasz Zielony Sztandar ku zwycięstwu.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)07.12.2010 23:45

Moszczenica..????
Aaa!!!!
To tam warto być dyrektorką szkoły! No tak.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)07.12.2010 23:59

"dno" napisał(a):
jeden uklad odszedl nadchodzi nastepny misztele cubaly jedrzejczyki i reszta kolesiów a mnie szkoda rozprzy pozdrawiam coraz bliżej dna
cytat
pracownik


Zgłaszam ten Wybitny tekst w kategorii "odkrycie roku 2010"!!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga08.12.2010 09:07

"Kinga-Samiec" napisał(a):
Co Pan matyszewski jest świetny dyrektor! zachowuje sie godnie w stosunku do uczniów bo sama sie tam ucze i uczy mnie matematyki świetny matematyk .. wielki człowiek i jest z gminy rozprza z mierzyna a nie jak jedrzejczyk z piotrkowa co takiemu piotrkowianinowi zależy ! a gosc który mieszka w tej gminie bardziej by go wszystko interesowało

Do książek, dziecko, a nie na forum pisać! W Twojej krótkiej wypowiedzi znalazłem aż 22 błędy! Nie wiem, jakim cudem dostałaś się do gimnazjum. Pewnie dyrektor po znajomości za uszy przeciąga Cię z kalsy do klasy. A kto Cię uczy języka polskiego?

00


gosc z rozprzy ~gosc z rozprzy (Gość)08.12.2010 11:27

No i juz sie misztela awanturuje ze nie tak bylo ustalone, ze to nie mlody cubala mial zostac wicewojtem tylko on, pogratulowac

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat