metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)19.08.2017 12:39

Jest tyle dostępnej antykoncepcji przed. Jeśli ktoś nie myśli głową tylko d... to później szuka tabletki po albo usuwa dziecko.Myśleć głową.

1415


sarkazm ~sarkazm (Gość)19.08.2017 12:17

skoro kobiety mają miec prawa do aborcji, to ja chce mieć prawa do nieograniczonej możliwości przyjmowania kokainy w swój organizm - moje ciało moje prawa!!!

818


ojciec 79 ~ojciec 79 (Gość)19.08.2017 13:04

Jestem przeciwnikiem aborcji, ale to mój osobisty pogląd i nigdy nie będę go nikomu narzucał siłą, ponieważ uważam, że to sprawa sumienia a nie partyjnego nakazu.

203


anetkabogorska@ gmail.com ~anetkabogorska@ gmail.com (Gość)19.08.2017 13:24

Trzeba uświadamiać,a nie szukać drogi do aborcji. Życie jest największym darem.

144


klakier ~klakier (Gość)19.08.2017 14:02

ta w różu ma czym oddychać

43


gość ~gość (Gość)19.08.2017 14:02

Każdy ma prawo do decydowania o sobie ,nie jestem za aborcja bo ktoś zaliczył wpadkę i chce usunąć.Sa przypadki ze dzieci mogą byc roślinami a rodzice sa zdani tylko sami na siebie bo panstwo ma ich w d....,społeczeństwo nasze tez nie jest tolerancyjne!!!potrafi ktoś isc ulica i śmiać sie z niepełnosprawności!!Każdy ma swoje sumienie a najczęściej wypowiadają się ci co nie maja dzieci ,50+,i ci których nigdy to niedotyczylo!

154


gość ~gość (Gość)19.08.2017 13:25

Od kiedy to morderstwo nazywa się prawem kobiety?

1915


gość ~gość (Gość)19.08.2017 14:18

Jak to ratowanie kobiet moze napier niech zaczna uzywac mozgow a nie mysla inna czescia ciala a ponziej placza ze zajsc nie moga bo skrobanki I antykoncepcja skoro dojrzalo sie do wspozycia trzeba wiedziec co to odpowiedzialnosc jak nie faceci ktorzy nie maja pojecia o zyciu stare baby albo pseudo kobiety co tylko jedno im w glowie zenada abtykobcepcja jest dostepna za grosze dla wszytkich I nawet lekarz rodzinny moze przepisac hormony a pigulka po to juz chyba poprostu brak odpowiedzialnosci pozatym hormony prezerwatywy czy globulki sa tez bez recept o co walczycycie o rozwiazlosc?

1114


Witek ~Witek (Gość)19.08.2017 12:32

Słuszna sprawa nie będzie żaden klecha czy urzędnik rządził czyimś tyłkiem to jaka to demokracja gdzie nakazy i zakazy?. Znając podejście PIS-u do tematu skończy ten projekt jak dwa projekty Kukiz 15 odnośnie możliwości czasowego wyrejestrowania pojazdu i tego pisowcom nie wybaczę więcej mojego głosu nie dostaną

1921


97-300 97-300ranga19.08.2017 15:35

To pewnie jesteście też za aborcją po po zapłodnieniu metodą in vitro ? Tak ?

512


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat