metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okok ~okok (Gość)31.05.2015 12:36

A skąd wziął się pomysł na taki bzdurny temat?. Zróbmy ranking kasjerek w marketach

42


vet ~vet (Gość)29.05.2015 10:23

W piotrkowskich lecznicach dla małych zwierząt a tym bardziej w małych gabinetach nie zauważyłem aparatury medycznej stosowanej podczas operacji w narkozie. Psy i koty dostają narkozę według wagi. A tlen gdy zwierzę zasypia nie jest podawany. Psy i koty są oddawane właścicielom nie wybudzone. Jest to wręcz niedopuszczalne. Widziałem psa po operacji pozostającego w narkozie leżącego na korytarzu na posadzce bez kocyka. Proszę tych wszystkich komentatorów o wskazanie chociaż jednego gabinetu dla małych zwierząt w którym można tak jak w Łodzi pozostawić chore zwierzę po operacji pod specjalistyczna opieką. Pan dr Łukasz Masłowski z lecznicy przy ul. Rzemieślniczej w PT jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Jest aparatura do USG i RTG, oraz do badania moczu i krwi. Wyniki również. Jest lekarz który stosuje pole operacyjne podczas sterylizacji kotek chyba jako jedyny w PT. Jest to dr Krzysztof Koczwarski. Pozdrawiam.

61


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.05.2015 11:53

Polecam już nie polecać :) Bo znów natworzy się milion stron samych polecaczy, nikt już nawet tego czytać nie będzie, poza autorami ;)

81


Kot pies ~Kot pies (Gość)02.06.2015 08:21

Maciej Grzejdziak- POLECAM!!!! Super lekarz, ma wspaniałe podejście do zwierząt!!! :)

15


M. L.  ~M. L. (Gość)03.06.2015 11:45

Lecznica , gdzie mogę oczekiwać , że lekarze zrobią co trzeba według najlepszej wiedzy , profesjonalnie i zgodnie z sumieniem to przychodnia AMIGO. Wiem co mówię , jestem lekarzem medycyny ale opiekę nad swoimi zwierzętami powierzam panu doktorowi Hucałowi i Grucy.
Wizyty w różnych lecznicach to długa historia , najważniejsze , że teraz mając pełne zaufanie wynikające z doświadczenia wiem gdzie się udać. Pozdrawiam Panów doktorów z lecznicy AMIGO.
M. L.

51


fe ~fe (Gość)29.05.2015 18:00

dlaczego miasto nie sponsoruje jakiegos weterynarza , dając mu ulgi na dane środki by kastrowali bezdomne zwierrzęta zamiast pozwalać by kolejne coraz liczniejsze pokolenia kotów głodowały i zdychały , zamiast płacić ludziom którzy dla przyjemnosci zabijaja zwierzęta bo to ich praca (wink wink) to wolałbym by te pieniądze poszły na kastracje. ale mam wrażenie że tym miastem i panstwem rządzą egoisci i idioci którzy mysla że swoje zero nadrobią okradaniem i dobijaniem innych.

130


ROZCZAROWANY ~ROZCZAROWANY (Gość)24.02.2016 06:48

Nie polecam dr Masłowskiego. Narzucanie własnej woli i ignorowanie woli właściciela co do wybudzenia pupila do tego sposób rozmowy z właścicielem pozostawia niemiłe doznania. Na wszelkie pytania rozterki bo każdy kocha swoich podopiecznych i chce dla nich jak najlepiej Pan dr naskakuje zasłaniając się swoim profesjonalizmem ale sprawy nie wyjaśnia tylko budzi wątpliwości. Dzień wcześniej byliśmy porozmawiać był inny lekarz wytłumaczył profesjonalnie i dali byśmy pupila do zabiegu gdyby nie widok sali zabiegowe w której widok psiego futra i kału na podłodze i właścicielki psa sprzątającej po zabiegu papierem toaletowy. Przepełnila się nasza czara goryczy. Nie daliśmy pupila do zabiegu.

40


Kocia mama ~Kocia mama (Gość)13.06.2016 12:37

Szczerze polecam dr Masłowskiego!
Zawsze uprzejmy i profesjonalny. Ma świetne podejście do kotów. U innego weterynarza byłam tylko raz i to był błąd. Dr Masłowski poza podstawowymi szczepieniami i odrobaczaniem moich kotków przeprowadzał ich kastracje, leczenie zatruć oraz wyprowadził jednego z silnego urazu kręgów (kotek miał niedowład wszystkich łapek)

01


Fotki Fotkiranga30.05.2015 23:27

Kuupaaa Śmiechu ! Jeden z wymienianych tu profesjonalistów robiąc 3 razy usg nie zauważył ciąży u mojej suki ( ostatnie usg na 4 dni przed oszczenieniem ).Spróbujcie proszę zadzwonić do któregoś weterynarza w sobotę np. o godz.2.. lub 3 w nocy z prośbą o pomoc...?! Niedawno w ten sposób straciłam 5 szczeniaków - było czekać na łaskawcę do 7.00 i tak dobrze że nie do 9.00 bo jeszcze suka pewnie by odeszła.Ostatnio przez pewna Panią jedna z moich suczek musiała mieć usunięte narządy rodne...Powiem tak - pomoc weterynaryjna w grajdole zwanym Piotrkowem Trybunalskim to ŻENADA

46


alicja ~alicja (Gość)30.09.2016 16:21

W Krakwie jest bardzo dobry weterynarz, którego wszyscy chwalą. Nazywa się Michalina Wąsik i przyjmuje w gabinecie Zdrowie Pupila.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat