metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
onaaa ~onaaa (Gość)29.05.2015 09:51

dla mnie jedynym godnym zaufania i polecenia jest dr. Grzejdziak, zawsze interesuje się zwierzakiem, widać ze to co robi, robi z pasją.

42


polecam ~polecam (Gość)29.05.2015 10:00

A ja polecam pana Zadumińskiego uratował mi psiaka również po leczeniu lekarzy z rzemieślniczej. Pan Przemek jest godny polecenia zna się i we wszystkim pomoże a nawet przyjedzie do domu w trudnych przypadkach.

91


Fatal Fatalranga29.05.2015 10:03

Cytuję:
Przemysław Zaduminski .Jako jedyny przyjechal do bezpanskiego psa lezacego na trasie.Reszta czasu nie miala.


W 100% podpisuję się pod tym co napisałas. Doktor Przemek ma niesamowite podejście do zwierząt, a przy tym jest mega sympatyczną osobą, krótko mówiąc jest przeze mnie najbardziej cenionym weterynarzem w mieście :)
Pozdrawiam

81


wlascicielka pacjentow ~wlascicielka pacjentow (Gość)29.05.2015 09:59

Przemysław Zaduminski .Jako jedyny przyjechal do bezpanskiego psa lezacego na trasie.Reszta czasu nie miala.

140


OPTIVET ~OPTIVET (Gość)29.05.2015 09:30

Przychodnia Weterynaryjna Optivet
Ulica Łódzka 56, 97-300 Piotrków Trybunalski, Przemysław Zadumiński polecam wszystkim, takiego lekarza jeszcze nie widziałam , nigdy z niego nie zrezygnujemy , ma takie podejscie do zwierzat w kazdym przypadku sobie poradzi .polecam wszystkim zwłaszcza ze nawet gdyby cos sie kiedys stanie to moge dzwonic nawet o 1 w nocy a i tak przyjedzie do zwierzaka i to wszystko cenie , polecammm .......:)

81


ShreQ ~ShreQ (Gość)29.05.2015 10:07

Najlepszy jest w miescie P. Zaduminski. Ma super podejscie do zwierzat i jednoczesnie nie naciaga wlascieli pacjentow na jakies kosmiczne kwoty za leczenie.
POLECAM !!!

61


12345 ~12345 (Gość)29.05.2015 10:12

Przemyslaw Zaduminski Optivet jest najle pszy i widac ze kocha swoja prace! Wojtania juz dawno powinien.zrezygnowac ze swojego zawodu bo.zamiast leczyc powoedzmy sobie otwarcie naciaga wlascicieli.

101


ja ~ja (Gość)29.05.2015 10:40

Moim zdaniem bardzo dobrym weterynarzem w naszym mieście jest p. dr M. Grzejdziak, zawsze pomocny, kompetentny, widać że zna się na tym co robi, niezwykle uprzejmy.

25


kek ~kek (Gość)29.05.2015 10:52

Polecam dr Przemka Zadumińskiego z przychodni Optivet. Czuć, że dr jest specjalistą, ma ręke do zwierząt i lubi swoją pracę. Mojego psa wyciągnął ze strasznego stanu. Przyjechał do przychodni przed północą i siedział na diagnostyce i poprawieniu kondycju psiaka bite 4 godziny. Ponadto ma w gabinecie potrzebny sprzęt diagnostyczny, typu USG, RTG, analizator krwi i moczu i inne. Dodatkowo koszty wizyty w Optivecie są odpowiednie w odniesieniu do faktycznych kosztów leczenia i diagnostyki. Polecam wszystkim

51


blala ~blala (Gość)29.05.2015 10:55

Polecam dr Masztaka cudowny człowieka! Dr Wojtania bez komentarza. ..

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat