metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Żaczek ~Żaczek (Gość)29.05.2015 07:24

Zgadzam się co do wymienienia doktorów Masztaka i Masłowskiego. To bardzo utalentowani weterynarze, pełni pasji i zaangażowania. Mój pies ma już 14 lat i dzięki nim cieszy się bardzo dobrym zdrowiem jak na ten wiek, a to wszystko dzięki ich opiece. Mimo zaawansowanego wieku wyleczyli go z różnych poważnych schorzeń. Jeśli którychś z Panów czyta ten wpis to gorąco ich pozdrawiam, dziękuję i wiedzcie,że z czystym sumieniem polecam was znajomym,którzy mają psy lub koty ;)

131


Asia ~Asia (Gość)29.05.2015 07:51

Ja i moi znajomi jeździmy tylko i wyłącznie do Tomaszowa Mazowieckiego. Dr Sierant cudowny weterynarz z powołania ,ceny żeby nie przesadzić , ale śmiesznie niskie. Ma podejście do zwierząt.

21


pupil ~pupil (Gość)29.05.2015 07:58

Co do Pana Piotra Wojtani, od nikogo nigdy nie słyszałem o nim dobrej opinii, więc nie wiem skąd jest na tej liście, natomiast Pan Maciej Grzejdziak nie powinien leczyć nawet muchy, właśnie Jemu na niczym innym nie zależy, tylko na pieniądzach i na tym jak by podejść klienta, żeby kupił jakieś, zupełnie niepotrzebne leki dla zwierzaka...opinia poparta własnym doświadczeniem. pozdrawiam

94


 ~ (Gość)29.05.2015 08:02

Dr Zadumiński który przyjmuje na ul. Łódzkiej. Bardz dobry lekarz a gdy jest potrzeba to przyjedzie o każdej godzinie. Polecam!

92


psinka ~psinka (Gość)29.05.2015 08:03

Serdecznie polecam gabinet OPTIVET - Przemysław Zadumiński - lekarz z powołania, z sercem, pasją i ogromną wiedzą. Pełny profesjonalizm i opieka nad ukochanym pupilem.

82


MOSKAL ~MOSKAL (Gość)29.05.2015 08:15

Polecamy z mężem pana Masłowskiego,jak do tej pory bez zarzutów.Fachowość,wiedza,ceny ok,do tego pełna dyspozycja czasowa!Nasz Murat nie zmienia opieki lekarskiej,pozdrowienia!

101


słuchacz Strefy ~słuchacz Strefy (Gość)29.05.2015 08:16

czemu lub komu mają służyć podobne rankingi, nie są one żadnym wyznacznikiem, uważam jest to jest chore, bo tyle opinii ile ludzi.

40


wlascicielka ~wlascicielka (Gość)29.05.2015 08:39

Zdecydowanie polecam pana Grzejdziaka oraz wczesniej wymieniony duet. Nie mam pojęcia skąd na liście znalazł się pan Wojtania!!!!

43


boksia ~boksia (Gość)29.05.2015 06:52

Polecam dr.Anette Sosnowską Rudzką moją boksie leczy juz 9 lat.Pani Anetta kocha zwierzeta a nie tylko kase,jak co niektórzy weterynarze.Polecam.

63


Bola ~Bola (Gość)29.05.2015 08:44

Tylko p.Masłowski i p.Masztak, a skad wgl opinia dobra opinia p.Wojtani cchyba musiał sam dzwonić do radia;)

121


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat