metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
posejdon ~posejdon (Gość)09.02.2017 10:58

Referendum

60


Cyganeczka ~Cyganeczka (Gość)09.02.2017 15:04

Ty myślisz że wypasanie baranów albo kur daje Ci prawo krytykować pasącego bydło. Wstyd a może Ty siedziałeś cały czas gołą d... na wapienne zimnej skale. Widać że muzg ci poddano sublimacji i wyparował.

22


Hilda ~Hilda (Gość)09.02.2017 17:02

Do Cyganeczki, jeśli miałabym napisać muzg przez "u", to bym chyba spłonęła ze wstydu, a już na pewno nie bralabym udziału w publicznej dyskusji, radzilabym częściej zaglądać do książek :)

52


W-sulej ~W-sulej (Gość)09.02.2017 21:26

Z tego co się zorientowałem to radni nie zaskarżyli budżetu do RIO tylko zadali pytanie czy Burmistrz zgodnie z prawem wprowadził poprawki do budżetu.

70


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)09.02.2017 22:55

A po co budowany będzie drugi plac zabaw?Jeden już jest i wystarczy.Ciekawe kto ma takie genialne pomysły?Nie ma innych potrzeb?

60


Hilda ~Hilda (Gość)09.02.2017 14:16

Radny fogiel jest w opozycji do wszystkich, człowiek bez ogłady, nadający się do wypasania krów nad Luciążą, a nie do reprezentowania mieszkańców.

1710


Rudi ~Rudi (Gość)09.02.2017 08:25

Luzik szczujesz podając koszty inwestycji, ale ja się pytam czy byłeś ślepy i głuchy jak za poprzednika budowano kibel na targowisku za ponad 200 000 zł, stawiano kible plastikowe w mieście po około 60 000 zł każdy, remontowano kible w SP w Przygłowie za ponad 100 000 zł zadłużano gminę i wyprzedawano jej majątek ? Nawet bym was popierał w tej wyjątkowej trosce o grosz publiczny pod jednym warunkiem gdybym taką samą troskę widział w działaniach w poprzednich kadencjach, a tak jest to dla mnie zwykła hipokryzja, fałsz i obłuda. Dajcie obecnemu burmistrzowi taki sam limit zadłużenia jaki miał poprzednik to jest 14-18 mln zł to też dróg i chodniczków narobi bo za kredyty każdy potrafi. Co do realizowanych inwestycji czy to ma być jakiś chodniczek, plac zabaw czy miejsce do grilowania to mieszkańcy w wyborach ocenią czy im się to podobało czy nie. Ty może takiego miejsca do grilowania nie potrzebujesz, ale zapewne są setki takich, którym ten pomysł się podoba. Dodam, że place do grilowania nie są czymś nowym i wymyślonym w naszej gminie. Istnieją one w gminach na zachodzie i istnieją w wielu polskich gminach.

812


Mariusz ~Mariusz (Gość)10.02.2017 08:25

Dzieci w Witowice jest ponad 180 a po zmianie dojdą klasy które odchodziły do gimnazjum . Nie mówię że kwota na salę gimnastyczną jest odpowiednią bo może jest zawyżona nie muszę tego wiedzieć bo zajmują się tymi sprawami osoby na odpowiednich stanowiskach ale chcę żeby moje dzieci miały gdzie ćwiczyć a nie na korytarzu.Dla mnie sala jak sala nie musi być jakiś wypas normalna sala przy szkole .Ile inwestycji tyle zadowolonych i przeciwników . Mogliśmy narzekać -Łeczno ma , świetlica w Białej i wiele innych a teraz będziemy mieć my a po nas kolej na innych .To nie pomysł z czapy to potrzebna sprawa .Jak słyszę podział na wieśniaków i miastowych sulejowiaków to mnie podnosi .Płacę podatek 1700 zł na rok a znajomi z Sulejowa 180 zł za rok a nie mogę mieć na wsi sali czy chodnika ?Wszystko jest ważne drogi czy inne inwestycje na wszystko nie ma kasy więc 😛

30


Zocha, co wszystkich kocha ~Zocha, co wszystkich kocha (Gość)09.02.2017 19:56

Jeśli miałabym się przedstawiać Hilda, to bym wolała w kiblu spłynąć. A każdy radny, Fogiel też, jest mądrzejszy od najmądrzejszego swojego wyborcy. Ja mówię o swoich, że są geniuszami i od razu mam lepszą samoocenę.
A co do Cyganeczki, to niech nie obraża ludzi słowami, które w niektórych środowiskach uważane są za obelżywe. Chodzi o słowo sublimacja. A fuj!

33


jjjjj ~jjjjj (Gość)12.02.2017 18:44

luzik jesli chodzi o kulture - przypominj sobie jak sie odnosiles do pracownikow jak otwierales punkt pko w sul i dlaczego ci zwolnili

04


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat