metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Xxx ~Xxx (Gość)13.09.2017 08:53

A może to mieszkańcy którym zależy, aby mediateka niepowstala, bo jest to inwestycja która nie ma przyszłości w naszym mieście, powinni napisać pismo do Pracy.Prezydenta Chojniaka i zebrać podpisy od mieszkańców Piotrkowa. Pozdrawiam

73


gość ~gość (Gość)13.09.2017 08:58

Miasto się rozpada a Prezydent funduje sobie z publicznych pieniędzy galę z okazji otwarcia kolejnego obiektu, na utrzymanie którego będziemy łożyć wszyscy. Skoro Chojniak tak lubi przecinać wstęgi to OK ale niech otwiera nowe drogi i siedziby firm dających pracę mieszkańcom. NIE DLA MEDIATEKI !!!

104


gość ~gość (Gość)13.09.2017 09:07

Biblioteka mogła być przeniesiona do budynku po Piotrkovii na Batorego. Więcej miejsca i koszt niższy. Za 10 mln można by super zaadaptować budynek. Archiwum Państwowe chętnie budynek przejmie, a miasto przez wieki będzie spłacać gigantyczny kredyt za nowy monstrualny budynek, który zablokuje dalsze inwestycje.

93


Jakub ~Jakub (Gość)13.09.2017 09:22

Radni wnioskodawcy nie uzasadnili wniosku konkretami, podają banalne ogólniki które można odnieś do każdego innego projektu. Przykład mediateki w Oświęcimiu mnie przekonał do tego projektu.

46


gość ~gość (Gość)13.09.2017 09:39

Popieram apel w 100 procentach. Nie dla Mediateki tak dla remontu Biblioteki.

114


Grol ~Grol (Gość)13.09.2017 09:58

Kobito zejdź Mi z oczu marudna jesteś ostatnimi czasy , chodzisz jak kot z pęcherzem przed wyborami, a gdzie byłaś wcześniej? plan fryzur na przyszły tydzień zaplanuj(loki,koki)do tego się nadajesz

75


gość ~gość (Gość)13.09.2017 10:19

Pain Glowacka teraz wszedzie widać że wybory prezydenckie się zbliżają

62


Ogłosić Referendum!!! ~Ogłosić Referendum!!! (Gość)13.09.2017 09:24

To są gigantyczne, publiczne pieniądze. Nie można pozwolić żeby kilku nieodpowiedzialnych ludzi nimi szastało! Przy okazji powinno być tez pytanie o rozwiązanie Rady Miasta i odwołanie prezydenta!

116


kuba ~kuba (Gość)13.09.2017 11:33

Proponuje się zająć się jeszcze bardziej tematem zmian w planowanie zagospodarowania przestrzennego i devaloperką. Tu jest niezły przekręt. Puste place w ruinach starego miasta stoją a wszechmogący przymila się do tych co zabudowują korytarze powietrzne

63


Chyba zagłosuję za PO ~Chyba zagłosuję za PO (Gość)13.09.2017 12:15

po ostatniej kadencji Chojniaka nie mam wyjścia. Mam dość dramatu mojego miasta.

66


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat