metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-300 97-300ranga15.01.2017 18:21

"Walduś (Gość)18 minut temu, 18:00
Większość dyletantów nie dorasta temu Panu intelektualnie do gumofilców !!" Ha,Ha,Ha,sugerujesz że to cham w gumiakach?

1217


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)15.01.2017 17:55

Niech Pan prof. lepiej przekaże swój ekwiwalent urlopowy na WOŚP albo inną akcję charytatywną, a nie pląta się po biednym Piotrkowie... Tu mieszkają normalni ludzie, niech przyjaciół tu nie szuka, bo jak słyszę o odprawach w wysokości 300 tys. albo ekwiwalentach urlopowych 150 tys. to mi się nóż w kieszeni otwiera. Mam nadzieję, że jeśli ktoś Go spotkał w naszym mieście to mu to wygarnął...

4726


okok ~okok (Gość)15.01.2017 20:21

Wybrał Piotrków? niepotrzebnie. Damy radę bez niego.
Szkoda, że nie wybrał urlopu.
Wybrał natomiast ekwiwalent.
Polityk, biznesmen i przebiegły urlopowicz

2120


Ja123 ~Ja123 (Gość)15.01.2017 20:22

Panie Profesorze, dziękuję, że zaszczycił Pan swoją obecnością moje miasto!
Bo do tej pory nawiedzał nas głównie minister wojny :/

2122


okok ~okok (Gość)15.01.2017 20:23

Dodam - Talentu takiego jak on do zbierania pieniędzy nie mam, urlopy wykorzystuję na bieżąco, ale za to też chodziłem dzisiaj po Piotrkowie bez ochrony.

207


Ania 39 ~Ania 39 (Gość)15.01.2017 18:48

Jaka orkiestra taki wolontariusz...
Wstyd!

2630


Co ja słyszę? ~Co ja słyszę? (Gość)15.01.2017 20:43

A jak Macierewicz chciał przenieść Trybunał do Piotrkowa to prezes Rzepliński był przerażony !
Co się stało?
Do ekwiwalentu trzeba mu obmyślić odpowiednią odprawę - niech spada z hukiem.
Bardziej adekwatne byłoby gdyby się wybrał na Pomorze. Tam są miejscowości : Kłopotowo , Jęczydół i Gwizd...

1922


luzik luzikranga15.01.2017 21:07

Za rok namówię Owsiaka, żeby zbierał na szpitalne oddziały odwykowe. Skorzysta na tym pewien doradca z Piotrkowskiego magistratu. Nie szkodzi, że były.

93


Co ja słyszę? ~Co ja słyszę? (Gość)15.01.2017 21:55

Dlaczego nie ogłoszono? "Gościu"wiem żeś jest naiwny ale aż tak? Może chodziło o jego integralność cielesną czyli aby ktoś go nie kopnął w d... zamiast dać do puszki. A tak utknął samotrzeć na skrzyżowaniu i poszedł się rozgrzać do Focusa. On będzie miał uczucie sytości a my spokój . Jeżeli wiesz co to jest paremia to polecam jędną z nich dla pana sędziego. Brzmi: "Nemo iudex in causa sua" . Oblewają za to na pierwszym roku studiów a od tego,że on tę zasadę zapomniał - zaczął się cały spór. Reszta to jego kabotyństwo i jazgot zaprzyjaźnionych mediów.
A ze mam racje wystarczy mi jeden maluteńki wykrzyknik. Choć wolałbym już na panu Rzeplińskim postawić kropkę.

119


Panie Prezesie kochany! ~Panie Prezesie kochany! (Gość)15.01.2017 21:55

Ile dał Pan na orkiestrę ze swojej nędznej emerytury? A może cześć odprawy przeznaczyłby Pan na WOŚP?
Podpisał kilka egz. Konstytucji do zlicytowania! Ale ma facet gest!

2010


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat