metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hania ~Hania (Gość)21.04.2017 07:58

O nie już po kolędzie nie dam ani grosza to już przesada

33


Darek ~Darek (Gość)25.04.2017 20:37

Miasto zadłużone po uszy a prezydent wydaje nie swoją kasę

10


W czym jak w czym ~W czym jak w czym (Gość)20.04.2017 22:28

ale w rozdawaniu podatniczych pieniędzy to Pan prezydent jest naprawdę bardzo dobry.

51


okok ~okok (Gość)21.04.2017 01:47

z tą parafią ewangelicko augsburską to naprawdę Prezydent przesadził. Przecież ten butny, niepokorny zupełnie ksiądz czynsze zbiera i jeszcze mu mało?

31


stop finansowaniu sekty ~stop finansowaniu sekty (Gość)20.04.2017 10:19

W teatrze zapłace za bilet 35 zł a tu za sztuke np za pogrzeb w gminie bełchatów potrafią 2000 tysiące wołać.

82


ss ~ss (Gość)20.04.2017 09:18

Zapisując sie do jakiegokolwiek klubu, stowarzyszenia, koła wędkarskiego, myśliwskiego, tańca itp. każdy płaci na utrzymanie składki czasem bardzo wysokie, ale chce.
A w wykonaniu Prezydenta to klesiostwo z kościołem, podarować nieswoją kasę. Fakiry II.

123


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)19.04.2017 14:19

Pieniądze rozdzielone - poprzekładać z kupki na kupkę potrafi każdy. Dobra władza cechuje się tym, że nie poprzestaje na "dzieleniu" środków, ale nieustannie stara się o kolejne zewnętrzne. W przypadku zabytków istnieją setki programów krajowych i europejskich - inne miasta z nich szeroko korzystają. Może Piotrków również po nie sięgnie...

163


ares1 ~ares1 (Gość)19.04.2017 10:56

My to jedna bogatym miastem jesteśmy!!! Dobrze że to już koniec tych marnych rządów!!!Czas na szukanie ciepłego etaciku!!!

2410


sklave sklaveranga19.04.2017 11:42

Wanda i Europa jakoś nie mogą się doczekać pomocy od miasta a to też zabytki!? Z jakiej to racji prezydent daje moje ciężko zarobie pieniądze kościołowi? To kościół powinien miastu płacić jak każde przedsiębiorstwo, jak każdy obywatel. Nawet babcia handlująca pietruszką musi miastu oddać znaczną część tego co zarobi. Przez całe moje życie nie widziałem biednego księdza. Bardzo często kościół grozi zawaleniem a pod plebanią stoi wypasiona fura.
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka-2

258


bojoncy to on jest ale łeb to mo ~bojoncy to on jest ale łeb to mo (Gość)19.04.2017 20:27

utworzenie nowej sieci szkół zlecił speckomisji, żeby nie było na niego a do dzielenia kasy na kościoły już nikogo nie potrzebował. Łebski ten nasz prezydent!

162


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat